Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Vilniaus parapijos naujieji nariai
Mittwoch, den 13. Juni 2012 um 15:03 Uhr
There are no translations available.

Klimaševskių šeima: Lina, Zigmas ir Tadas.Gegužės 27 d. - per Sekmines į Vilniaus ev. reformatų parapiją įsijungė - tapo tikraisiais nariais - Klimaševskių šeima: Lina, Zigmas ir Tadas.

Mes, senbuviai, kelerius metus stebėjome šią darnią šeimą, lankančią reformatų pamaldas vos ne kiekvieną sekmadienį, per šventes, ir spėliojome kiek ilgai jie užsibus pas mus. Nes nei kilmė - ne biržiečiai, nei šaknys - ne reformatai nuo XVI amžiaus, kaip save įvardijam, jų neįpareigojo pasirinkti reformatų konfesijos. Tad mes - vilniečiai reformatai - buvome maloniai nustebinti, kai sužinojome, kad ši šeima ruošiasi Konfirmacijai, gilinasi į mūsų konfesijos tikybos pagrindus, domisi Bažnyčios istorija, parapijos praeitimi. Dar labiau buvome nustebinti per Sekminių pamaldas, kai Zigmas ir Tadas (tėvas ir sūnus) išdrįso po Konfirmacijos akto pademonstruoti savo neeilinius sugebėjimus. Repo stiliumi atliktas asmeninis Tikėjimo išpažinimas buvo ne tik nelauktas, neįprastas, bet ir be galo intymus atsakymas į parapijos klausimą: kodėl ši šeima pasirinko reformatų Bažnyčią.

Mama - Lina Klimaševskienė, baigusi choreografiją, dirba Vilniaus senamiesčio vidurinėje mokykloje, taip pat yra šokių studijos „Šokio žingsnis" vadovė.

Tėvas Zigmas Klimaševskis - garso įrašų prodiuseris, įkūręs savo garso įrašų studiją „DoMinanta" Tarandėje, kurioje įrašinėjama įvairių stilių muzika : pop, rock, jazz, hip-hop, acoustic, metal, alternative, romance, classic, ir yra pritaikyta gyvo garso grupėms įrašinėti.

Studijoje prodiuserio asistentu dirba sūnus Tadas. Šalia studijos šeima ir gyvena.
Džiaugiamės, kad darni, energinga Klimaševskių šeima papildė mūsų Vilniaus ev. reformatų parapiją.