Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Pasaulinė lyderystės konferencija – jau dviejuose Lietuvos didmiesčiuose
Penktadienis, 20 Liepa 2012 13:26
header_gls_ltDvejus metus Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete, rengta Pasaulinė lyderystės konferencija šiemet išsiplėtė už uostamiesčio ribų - rudenį ji bus organizuojama ir Vilniuje. Renginio, kuris organizuojamas 350-tyje pasaulio miestų, tikslas - ugdyti lyderius visame pasaulyje. Lietuvoje konferenciją rengia kelios visuomeninės organizacijos: tarptautinė asociacija „Willow Creek", Klaipėdoje įsikūrę LCC tarptautinis universitetas ir Miesto bažnyčia bei Vilniuje esantis Gerosios Naujienos centras.

1995-aisiais startavusi Pasaulinė lyderystės konferencija, kurioje anuomet dalyvavo apie 2200 vadovų iš 300 bažnyčių, šiomis dienomis išaugusi iki 120 tūkstančių dalyvių iš 10 tūkstančių bažnyčių 75-iose pasaulio valstybėse. Visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, renginys vyksta DVD formatu, kai pranešėjų kalbos įgarsinamos vietos kalba ir rodomos dideliuose ekranuose. Čia pat vyksta pranešimų aptarimas, diskusijos su kitais konferencijos dalyviais, skamba padrąsinimo žodžiai ir malda.

Konferencijos pranešimus kasmet ruošia ryškiausi šių dienų pasaulio lyderiai - bažnyčių vadovai, politikai, verslo įkūrėjai, pramogų pasaulio žvaigždės, t.t. Šiemet dvi dienas vyksiančiose konferencijose Vilniuje ir Klaipėdoje susirinkusieji išgirs buvusios JAV valstybės sekretorės Kondolizos Rais, bažnyčios „Willow Creek" įkūrėjo ir pastoriaus Bilo Haibelso, rašytojos, verslininkės, Pulitzerio premijos laureatės Šeril Vadan, Harvardo universiteto Derybų programos bendrasteigėjo Viljamo Ario ir kitų garsių veikėjų kalbas.

Pasak renginio iniciatorių, Pasaulinė lyderystės konferencija nėra tik atsitiktinis žmonių susibūrimas. „Tikime nesavanaudiška lyderyste ir tuo, kad mūsų visuomenei reikalingi sąžiningi lyderiai. Susirinkę kartu ir klausydamiesi neeilinių pranešėjų padrąsinančių kalbų galime drauge augti ir keisti aplink esantį pasaulį", - apie konferencijos tikslą kalba jos organizatoriai.

„Tikime, kad Pasaulinė lyderystės konferencija yra didelė dovana Lietuvos dvasiniams vadovams, socialinį darbą dirbantiems žmonėms, tikintiems verslo vadovams ir kad ji pasitarnaus jų charakterio ir vadovo įgūdžių ugdyme, bei paskatins dar didesnei socialinei atsakomybei savo įtakos sferoje", - sakė Saulius Karosas, Miesto bažnyčios pastorius ir vienas konferencijos iniciatorių Lietuvoje.

Kaimyninėse valstybėse - Estijoje, Lenkijoje, Ukrainoje - ši konferencija organizuojama ne pirmus metus ir jau spėjo sulaukti nemažo dalyvių lankomumo. Didelio susidomėjimo sulaukė ir dvejus metus Klaipėdoje rengtos konferencijos. Pernykščiame renginyje dalyvavo apie 700 žmonių.

Šiemet konferencija Klaipėdoje vyks lapkričio 16-17 d.d., o Vilniuje - 23-24 d.d.

 

Dėl papildomos informacijos kreiptis:

Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai

+ 370 605 24601

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

www.lyderiams.lt