Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Albumo „Didžioji Lietuva“ – Ukrainoje pristatymas Vilniaus ev. reformatų bažnyčioje
Montag, den 23. September 2013 um 07:24 Uhr
There are no translations available.

valionyte1_mRugsėjo 4-ąją Vilniaus ev. reformatų bažnyčioje vyko Valstybės atstatymo Akto signatarės Birutės Valionytės fotografijų albumo „Didžioji Lietuva" - Ukrainoje (trečias tomas) - pristatymas. Renginyje dalyvavo gen. superintendentas kun. Tomas Šernas, Vilniaus parapijos klebonas kun. Raimondas Stankevičius, parapijiečiai bei svečiai.

valionyte2_mSveikinimo žodį taręs kun. Tomas Šernas pasidžiaugė, jog atgimsta šie Maldos namai, kuriuose vyksta ne tik pamaldos, bet ir įvairūs renginiai. Signatarė B.Valionytė rodydama skaidres išsamiai papasakojo apie išlikusį Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės paveldą Ukrainoje. Besiklausant įdomaus autorės pasakojimo mintimis aplankėme buvusias LDK žemes, grožėjomės peizažais, pilimis, dvarais. Pasak B. Valionytės, albumai gimė įdėjus daug kruopštaus ir atsakingo darbo, trukusio apie penkerius metus. Išleidus šias knygas signatarės darbai nesustoja ir toliau juda neišenkančiais LDK istorijos klodais.

Po pristatymo dar ilgai netilo klausimai ir diskusijos. Taip pat buvo galimybė įsigyti albumą „Didžioji Lietuva" - Ukrainoje su autorės autografu bei mažesne kaina.

Viktorija Liauškaitė