Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kauno skyriaus steigiamasis susirinkimas
Dienstag, den 18. November 2008 um 17:33 Uhr
There are no translations available.

Kauno skyriaus steigiamasis susirinkimas

Ilgai nieko nelaukę, Kaune gyvenantys LERJD „Radvila" nariai, nusprendė įsteigti „Radvilos" skyrių Kaune. Patys atlikę įvairius organizacinius darbus: patalpos, maistas, smagi dienotvarkė - pakvietė visus, norinčius pasidžiaugti kartu su jais šia ypatinga proga. Susirinkime dalyvavo ne tik kauniečiai, bet tai pat atvyko ir LERJD „Radvila" CV nariai, nariai iš Biržų bei Vilniaus.

Visi susitikę Kauno Laisvės Alėjoje, pradėjome pažintinę ekskursiją po Kauną: žvelgėme į Kauno panoramą, pasivažinėjome senuoju funikulieriumi, aplankėme Ev. Reformatų bažnyčią, pasivaikščiojome po senamiestį. Šiek tiek pavargę ir išalkę, pilni naujų įspūdžių, vykome į susirinkimo vietą. Pavalgę ir pailsėję, perėjome prie svarbiausios dalies numatytos dienotvarkėje - Kauno skyriaus kūrimo.

Nors susirinkime dalyvavo daug narių, visgi patariamąją ir balso teisę turėjo tik Kaune gyvenantys Radvilos nariai. Susirinkimą pradėjome giesme, kuri sustiprino vienybę ir suteikė bendrumo jausmą. Išklausius pasiūlimus ir kandidatūras i Kaunos skyriaus valdžią, prasidėjo balsavimas. Taigi, Kauno skyriaus pirmininku buvo išrinktas Dainius Viederis, pirmininko pavaduotojas - Tomas Striužas, o Kauno skyriaus sekretorė - Ina Vaisiūnaitė.

Vos įsikūręs skyrius su laukė ir dviejų senų - naujų narių. LERJD „Ravila" anketas užpildė ir draugijos nariais tapo mūsų draugai, stovyklų vadovai - Dainius Taura ir Inga Cuprevaitė Jelkinienė.

Susirinkimo metu taip pat buvo trumpai apžvelgta Vilniaus ir Biržų skyrių veikla, nuskambėjo sveikinimo kalbos, buvo įsteigtos simbolinės dovanos naujai įkurtam Kauno skyriui.

Savo netolimuose planuose Kauno skyrius numatė šaukti Kauno skyriaus susirinkimą, bendrauti su Kauno klinikų onkologinio skyriaus mažaisiais pacientais bei bendrauti ir bendradarbiauti su kitų skyrių nariais.

Vika Statauskaitė