Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Vakaronė „Kalėdų žvaigždė"
Montag, den 17. Januar 2011 um 19:49 Uhr
There are no translations available.

vakarone_kaledu_zvaigzde_bendraJaukią sekmadienio popietę (2011 m. sausio 9 d.) Vilniuje, po jaunimo pamaldų, parapijiečiai rinkosi į „Kalėdų žvaigždės" vakaronę. Vakaronės metu vaikai, jų tėveliai, seneliai ir kiti artimieji ir draugai klausėsi istorijos apie išminčius iš Rytų, aplankiusius Jėzų, bei sužinojo, kokia žvaigždė išminčiams rodė kelią į Betliejų, kokias jie dovanas atnešė kūdikėliui Jėzui, koks to meto karalius norėjo atsikratyti Jėzaus ir kaip Juozapas išsigabeno Jėzų su Marija į Egiptą.

Neilgai trukus susirinkusieji ir patys buvo išminčių aplankyti, su kuriais kartu rungėsi estafetėje, žaidė žaidimus, giedojo, vaišinosi suneštais gardėsiais. Kartu su išminčiais pasidalinę į dvi - „Zuikių-puikių" bei „Kašparo" - komandas visi rungėsi viktorinoje ir atsakinėjo į klausimus, į kuriuos atsakymus galėjo žinoti tie, kurie buvo skaitę Bibliją, arba atidžiai klausėsi istorijos susitikimo pradžioje. Po šių linksmybių, išminčiai dalino vaikučiams saldžias dovanėles, šmaikščiais klausimais vis patikrindami, ar gudrūs vaikučiai auga. Be to, kiekvienas galėjo nusifotografuoti su įžymiaisiais svečiais. Po bendros nuotraukos, išminčiai suskubo su savo dovanomis keliauti toliau, o parapijiečiai dar kurį laiką šnekučiavosi tarpusavy neskubėdami namo.

Taip pat primenu, kad vaikučiai yra laukiami Vilniaus sekmadieninėje ev. reformatų mokyklėlėje (Kęstučio g. 55 -7), kuri vyksta pirmą, trečią ir penktą mėnesio sekmadieniais nuo 12:00 val.

Giedriaus nuotraukas iš renginio galite rasti čia.

Donalda