Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Pirmos posinodinės pamaldos Vilniuje
Sekmadienis, 08 Liepa 2012 10:00
Dalija Gudliauskienė
2012 metų per Jonines Biržuose vykęs Sinodas nebuvo audringas ar pilnas iššūkių, kaip pernykštis su po to sekusiais nepertraukiamais budėjimais, maldomis, teismų maratonais. Sinode ramiai, be įtampos buvo sprendžiami eiliniai Lietuvos ev. reformatų Bažnyčios klausimai.

Sinode priimtu kanonu II-2012, Apie misiją, Vilniaus ev. reformatų parapijos klebonu buvo paskirtas iki tol tarnavęs antruoju kunigu Raimondas Stankevičius. Generalinis superintendentas kun.Tomas Šernas, prieš tai priimtu Kanonu I-2012, Apie misiją, atlaisvintas nuo Vilniaus parapijos klebono pareigų, paliekant jį Alytaus parapijos administratoriumi.

Skaityti daugiau...
 
Vilniuje lankėsi svečiai iš Vokietijos
Pirmadienis, 02 Liepa 2012 08:16
Autorės nuotraukaViktorija Liauškaitė

Po Sinodo Biržuose birželio 26 dieną Vilniuje apsilankė iš broliškos reformatų Bažnyčios Vokietijoje atvykę svečiai - Brandenburgo superintendentas kun.Ulrich Barnicke, Lippes krašto reformatų bažnyčios kun.Miroslav Danys, Sinodo garbės kuratorius kun.Erhard Mische iš Bremeno.

Svečius ir Vilniaus parapijos kleboną kun.Raimondą Stankevičių bei parapijietę Viktoriją Liauškaitę priėmė Lietuvos žydų bendruomenės vykdantysis direktorius Simonas Gurevičius. Buvo pristatytas projektas „Žydų ir karaimų kapinių tvarkymas ir tolerancijos ugdymas" ir aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Skaityti daugiau...
 
Kunigaikščiai Radvilos - Radvilų rūmų muziejuje
Pirmadienis, 02 Liepa 2012 07:33
LDM nuotr.  / Kunigaikščio titulo suteikimas Mikalojui Radvilai Juodajam 1547 m.Birželio 28 d. Radvilų rūmų muziejus pakvietė į ekspozicijos „Dubingių ir Biržų kunigaikščiai Radvilos. Faktai, ikonografija, Dubingių piliavietės archeologiniai radiniai ir didikų atminimo įamžinimo projektai" atidarymą.

Susipažinti su ekspozicija atėjo gausus vilniečių reformatų būrys, atvažiavo Biržų Sėlos muziejaus darbuotojai, vadovaujami direktoriaus Gintaro Butkevičiaus, Kultūros vertybių apsaugos departamento (KVAD) direktorė Diana Varnaitė, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos vadovas doc. dr. Sigitas Narbutas ir kiti istorikai, mokslininkai.

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 26