Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
„Vesti per sunkumus į viltį“: V-oji krikščioniškų bendruomenių ugdymo konferencija LCC tarptautiniam
Tuesday, 18 February 2014 12:23
There are no translations available.

logo_lccv_kbuk_2014
Vilties žinia kenčiantiems girdima visame Šventajame Rašte. „Tu pavertei mano liūdesį džiugesiu," gieda psalmininkas 30 psalmėje (30, 11).
„Mes visaip slegiami, bet nesugniuždyti", Paulius drąsina 2 laiške korintiečiams, 4 skyriuje. Jonas laikų pabaigos vizijoje regi sosto menę, kurioje paaukotam, bet per amžius gyvem Avinėliui atiduodama garbė, šlovė ir gyrius (Apr 5), net ir žmogiškų nelaimių apsuptyje. Bažnyčia nėra kūnas, kuris jau išlaisvintas iš visų vargų, bet ji gali puoselėti viltį, net ir kai sunkumai mus pribloškia tarsi jūros bangos.
Read more...
 
Evangelinis Biblijos institutas kviečia laisvuosius klausytojus
There are no translations available.

ebi_skydelis_lkblt

Visus, norinčius pagilinti biblines ir teologines žinias, Evangelinis Biblijos institutas kviečia tapti 2013-2014 m.m. pavasario semestro laisvaisiais klausytojais. Laisvojo klausytojo statusas ypač palankus norintiems studijuoti, bet dėl šeimyninės padėties, darbo ar kitų priežasčių negalintiems atsiduoti dvejus, ketverius ar šešerius metus trunkančioms akademinėms EBI studijoms.
Read more...
 
Afrika pakuždėjo apie pašaukimą
Thursday, 13 February 2014 19:16
There are no translations available.


siaures_rytu_logo

Devyniolikmetė Skaistė Švambarytė Ganoje savanore dirbo mokytojo padėjėja. Vaikus mylinti mergina liko sukrėsta, kai pamatė, kaip tenykščiai pedagogai muša mokinukus. Ryškiaspalvis, triukšmingas, alinamai karštas Afrikos gyvenimas, verčiantis smarkiau plakti širdis, kartais prakalbina jas taip, kad grįžęs iš tolimų kelionių sakai: ten girdėjau savo širdies balsą. Taip nutiko devyniolikmetei biržietei Skaistei Švambarytei. Pusmetį Vakarų Afrikoje savanoriavusi mergina sako, kad ten pajutusi savo pašaukimą ir supratusi, kurie keliai veda jos gyvenimo tikslų link.
Read more...
 
Dovana evangelikų reformatų bendruomenei
Thursday, 06 February 2014 09:48
There are no translations available.

siaures_rytu_logo

Petras Jukonis (dešinėje) evangelikų reformatų kunigui įteikė Jono Yčo taurę, kurią ilgus metus saugojo politiko senelis Petras Krisiukėnas. Ilgai saugojęs savo senelio Petro Krisiukėno palikimą - Karaliaučiaus (Kionigsbergo, dab. Kalingrado) universiteto garbingą apdovanojimą - vardinę sidabro taurę, politikas, žinomas sportininkas Petras Jukonis ją padovanojo Biržų evangelikų reformatų bendruomenei. Ši taurė 1928 metais buvo įteikta profesoriui Jonui Yčui pirmosios paskaitos, pradedant seminarų ciklą, proga. Relikvija po J. Yčo mirties 1931 metais atiteko kunigui Fridrikui Barneliui, kuris 1940 m. išvykdamas į Vokietiją taurę atidavė savo parapijiečiui ir geram draugui P. Krisiukėnui, pas kurio anūką ji ir sulaukė šių dienų.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 165