Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kas yra ir ko trūksta!
Lundi, 23 Février 2009 10:45
There are no translations available.

vaikai_v-uz_mGaila, kad Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios -Unitas Lithuaniæ- Sinodo globojamų Medeikių vaikų globos namų „Vaiko užuovėja" penkerių metukų minėjime (Biržuose, 09. 02. 21) negalėjo dalyvauti... ateistai! Taip, taip, ateistai! Tie, kurių smagi ranka išraižė Londono autobusų šonus šūkiais „Dievo, tikriausiai, nėra! Liaukitės rūpintis ir džiaukitės gyvenimu"...

Ūkanotojo Albiono bedieviai teisūs ta prasme, kad namuose tų šeimų (?!), kurių vaikai ieško prieglobsčio „Vaiko užuovėjoje" ar panašiose įstaigose visame pasaulyje, Dievo greičiausiai nėra. JO nėra ne tik tokių namų gyventojų protuose, darbuose, bet ir - neverta ieškoti pigaus originalumo!- širdyse...

 

Tačiau britų ateistams jų šūkyje pasėta dora abejonė greičiausiai sutvirtėtų iki visiškai priešingo įsitikinimo, jei jie būtų tądien apsilankę Biržuose, globos namų Jubiliejuje, - kai trimetė našlaitė paimtų už rankos ir tyliai paklaustų, - „Tu tikriausiai mano tėtis?.."

Tądien Dievas tikrų tikriausiai buvo! JIS buvo kartu su žmonėmis, kurie atvyko pasveikinti nuostabių atsidavusių, nors ir netikrų (?!) mamų penkmečio veiklos proga, dalijo dovanas, šiltus žodžius ir dar tvirtesnės paramos pažadus.

Kartoju, gaila, - ne, net valiūkiškai skaudu! - kad Biržuose nebuvo gudragalvių britų ateistų! Beveik neabejoju, kad jau po savaitės į Londono gatves būtų išvažiavęs tradicinis raudonas dviaukštis autobusas, papuoštas patikslinta mintimi: „Dievas tikriausiai yra! Rūpinkimės vieni kitais ir džiaukimės gyvenimu!"

Evaldas Tamariūnas
LAKD ryšių su visuomene konsultantas,
Evangeliškosios teologijos II k. studentas