Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
„Geri namai" Ločeruose
Mardi, 12 Janvier 2010 10:40
There are no translations available.

Praėjęs Kalėdų šventimo ir Naujų metų sutikimo laikotarpis atnešė mūsų „Vaiko užuovėjai" daug mielų svečių, smagių akimirkų ir gražių dovanų. Esame labai dėkingi visiems mus aplankiusiems ir dovanojusiems vaikams dovanas. Bet mes visi - ir vaikai, ir suaugę - manėme : labiausiai pasisekė tiems vaikams, kuriuos šventėms kas nors pasiėmė . Kažkodėl pastaruoju metu vis sunkiau surasti žmones, kurie į savo puikius ir šiltus namus įsileistų mūsų mažą šurmuliuką. Galbūt mūsų sąmonėje kažkas ne taip, gal mes perlenkėme lazdą gindami ir švarindami savo namus, bijodami sukelti juose dulkių ir juoko siautulį?

Ar atmenate tokią Mykolo Sluckio knygą „Geri namai‘? Tai knyga apie Lietuvos pokario ir sunkmečio metų Lietuvos vaikų namus. Knygoje vaizduojama vaikų namų buitis. Geri namai neatsiranda savaime, kiekvienas jaunuolis, kiek leidžia jo talentas ir jėgos, turi pats kurti juos, gryninti ir švarinti, ginti nuo nedorų širdžių pasikėsinimo. Lygiai tą patį galime pasakyti apie kiekvieno iš mūsų namus. Jie bus geri tiek, kiek gerumo į juos įdėsime, kiek juos gryninsime ir ginsime.

Ir štai tuomet, kai praradome viltį kam nors šventėms „ įsiūlyti" dar nors vieną vaiką, Romualdas , Asta, Ievutė ir Jonas Misevičiai į savo namus Ločeruose pasiėmė visus vaikų namuose Naujųjų metų laukusius vaikus. Visus 17 mažų ir didelių, linksmų ir liūdnų. Visam senų metų vakarui, šventinei nakčiai ir Naujų metų dienai. Paruošė puikų šventinį stalą, džiugino fejerverkais, patogiai apnakvindino, ryte iškūreno pirtį ir kubilą, dūko kartu su vaikais sniege. Esame labai dėkingi šiai gražiai šeimai už nepamirštamą įspūdingą Naujųjų metų sutikimą. Už atidarytas savo namų ir širdžių duris, už šilumą ir jautrumą. Linkime, kad Jūsų „geruose namuose" niekada netrūktų svečių šurmulio, šilumos ir vaikų juoko, kad visą Jūsų šeimą lydėtų sveikata ir Dievo malonė.

Daiva Janonienė
VšĮ "Vaiko užuovėja" direktorė

geri_namai_002
geri_namai_004

geri_namai_006