Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
EST projektas „JAUNI JAUNIEMS“ „Vaiko užuovėjoje“
Jeudi, 02 Janvier 2014 13:21
There are no translations available.


euro_jaun_logo zmogel_logo1
Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios įsteigtuose vaikų globos namuose VšĮ „Vaiko užuovėja", esančiuose Biržų rajono Medeikių kaime  iš Europos Tarybos  programos „Veiklus jaunimas"  II veiksmo „Europos savanorių tarnyba" finansuojamas  projektas „Jauni jauniems".  Projekto trukmė 6  mėnesiai. Pradžia 2014 m. sausio mėn. 
Lire la suite...
 
Bažnyčios misija - vaikų namai
Mardi, 07 Février 2012 16:04
There are no translations available.

medeikiai_2012_mTuomet teisieji klaus: „Viešpatie, kada gi mes tave matėme alkaną ir pavalgydinome, trokštantį ir pagirdėme?‘" (Mt 25,37).

2012 m. vasario 17-18 dienomis Klaipėdoje LCC tarptautiniame universitete vyks konferencija "Bažnyčia kaip misijinė bendruomenė Lietuvos kontekste: Ką tai reiškia ir kaip tai įgyvendinti?". Šioje konferencijoje dalyvaus ir pranešimą „Bažnyčios misija- vaikų namai" skaitys Biržų rajono vaikų globos namų VšĮ „Vaiko užuovėja" direktorė Daiva Janonienė.

Šiame renginyje turėtų realiai atsispindėti ir šių dienų iššūkis Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčiai - kaip išgyventi bažnyčios įsteigtiems vaikų globos namams, jei savivaldybė nepajėgi vykdyti savo įsipareigojimų ir pilnai finansuoti veiklos programos? Ar reformatų bažnyčiai atsisakyti šios misijos, pasiteisinant visiems sunkia materialine padėtimi, ar suremti pečius ir padėti vaikų namams išgyventi?

Lire la suite...
 
"Vaiko užuovėjai 5-eri!"
Jeudi, 26 Février 2009 20:13
There are no translations available.

Trumpa istorija


Penkerių darbo metų sukakties proga noriu apžvelgti mūsų įstaigos pokyčius , pasiekimus ir problemas. Penkeri metai tikrai yra labai neilgas laiko tarpas. Mažylis per tą laiką išmoksta pakankamai tvirtai eiti ir gerai reikšti savo mintis. Tai labai dideli pasiekimai mažo žmogaus gyvenime. Kaip gi sekėsi mūsų mažiems ir jauniems vaikų nameliams? Ar mes jau tvirtai einame, ar mūsų balsas gali būti išgirstas, jei bandysime pasisakyti?

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 Suivant > Fin >>

Page 2 sur 6