Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
“Todėl nieko nereiškia nei sodintojas, nei laistytojas, bet Dievas – augintojas” (1 Kor 3,7).
Tuesday, 18 November 2008 18:28
There are no translations available.

“Todėl nieko nereiškia nei sodintojas, nei laistytojas, bet Dievas – augintojas” (1 Kor 3,7). Image Šią eilutę kiekvienas savaip bandėme interpretuoti Stovyklų vadovų ugdymo seminare Kaune drauge su svečiais iš Šveicarijos bei iš įvairių Lietuvos vietų suvažiavusiais dalyviais.

Vaikų krikščioniško ugdymo draugijos bei JUROPA kovo 31 d. organizuotame savaitgalio seminare susirinko tiek jaunieji krikščionys, pamėgę vasaros stovyklas, tiek jau seniai su stovyklų organizavimu susiję vadovai, mokytojai.

Seminarą pradėjo iš Šveicarijos atvykę svečiai, kurie pasidalijo savo patirtimi organizuojant vasaros stovyklas vaikams, paaugliams ir jaunimui Šveicarijoje. Mus jie supažindino su jų manymu svarbiausiais krikščioniškos stovyklos tikslais - padėti vaikams pažinti Jėzų, paskatinti dvasinį augimą, pasiekti vaikus, kurie nesilanko bažnyčioje, parodyti, kaip melstis ir suteikti pagalbą bei palaikymą.

Image Seminaro metu turėjome galimybę įsijausti į įvairius vaidmenis: lyg menininkai dėliojome mūsų įsivaizduojamos stovyklos darbotvarkę, skaitėme ištraukas iš Biblijos ir bandėme jas improvizuoti pantomimos pagalba, žaidėme, diskutavome, vėl buvome vaikais ir bandėm įsivaizduoti, kaip elgtumėmės konkrečiose situacijose, vėliau į ta pačią situaciją bandėme pažvelgti vadovo akimis.

Vėliau aptarėme, ko stovyklų metu neturėtų daryti vadovas, kokį pavyzdį turėtų rodyti, taip pat kokias būdais išugdyti autoritetą. Nors daug dalykų jau buvo žinoma, tačiau sužinojome ir šį tą naujo, pasidalinome patirtimi bei parsivežėme naujų idėjų... po seminaro grįžome nekantraudami greičiau sulaukti vasaros ir atverti stovyklų duris...

Donalda, Rūta, Giedrius ir Eva