Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Biržai
Afrika pakuždėjo apie pašaukimą
Ketvirtadienis, 13 Vasaris 2014 19:16

siaures_rytu_logo

Devyniolikmetė Skaistė Švambarytė Ganoje savanore dirbo mokytojo padėjėja. Vaikus mylinti mergina liko sukrėsta, kai pamatė, kaip tenykščiai pedagogai muša mokinukus. Ryškiaspalvis, triukšmingas, alinamai karštas Afrikos gyvenimas, verčiantis smarkiau plakti širdis, kartais prakalbina jas taip, kad grįžęs iš tolimų kelionių sakai: ten girdėjau savo širdies balsą. Taip nutiko devyniolikmetei biržietei Skaistei Švambarytei. Pusmetį Vakarų Afrikoje savanoriavusi mergina sako, kad ten pajutusi savo pašaukimą ir supratusi, kurie keliai veda jos gyvenimo tikslų link.
Skaityti daugiau...
 
Naujuosius 2013 metus pasitikome su malda ir Dievo žodžiu
Ketvirtadienis, 10 Sausis 2013 19:31
Inga Krisiukėnaitė

saltshaker_dŠalia vienos svarbiausių visų pasaulio krikščionių šventės Šv. Kalėdų taip pat laukiame ir Naujųjų metų. Dažnai šios dvi datos sujungiamos į vieną "šventinį laikotarpį". Džiugu, kad šiemet Naujųjų metų sutiktuvės tapo ne atskira, bet prasminga Šv. Kalėdų tąsa. Vilniaus evangelikų reformatų parapija rinkosi į šventines vakaro pamaldas, o jaunimas iš Biržų pasiekė net Klaipėdą, kur jau dešimtąjį kartą buvo rengiama krikščioniška konferencija "Saltshaker" ("Druskinė").

Skaityti daugiau...
 
Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS šiemet vyks Biržuose
Antradienis, 16 Spalis 2012 19:02
Biržuose lapkričio 10 d. jaunimą ir suaugusiuosius kvies prasminga festivalio SIELOS muzika.

Mūsų krašte pirmąkart įvyksiantis renginys - jau vienuoliktasis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2012.

Festivalis, sukviečiantis keliasdešimt, daugiausiai jaunimo, grupių, jau turi organizacinį vietinį komitetą ir gavo rajono vadovų „palaiminimą" bei preliminariai vyks dvejose scenose - Biržų kultūros centre ir Pilyje.

Skaityti daugiau...
 
Dieninė vaikų stovykla - "Išrinktieji"!
Trečiadienis, 13 Birželis 2012 17:52

isrinktiejiKviečiame į dieninę vaikų stovyklą Biržuose! Šių metų tema - "Išrinktieji"!
Tikriausiai tau kyla klausimas: „Kas yra IŠRINKTIEJI"? Neabejoju, kad bent kartą buvai išrinktas į krepšinio, futbolo ar kvadrato komandą, o galbūt tavo rankų darbeliai ar piešiniai buvo išrinkti atstovauti mokyklą, o gal tave išrinko geriausiu skaitovu, matematiku, ar šokėju?

Žinau, kad jauteisi ypatingu, nepakartojamu, išskirtiniu. Lygiai taip daugiau nei prieš 5 tūkstančius metų Dievas išsirinko vieną žmogų, kurio vardas buvo Abraomas. Iš šio žmogaus Dievas išaugino visą tautą - Izraelio (žydų) tautą. Dievas ją labai pamilo ir IŠSIRINKO būti Jo tauta. Tauta, arba žmonės, kurie gyvens su Dievu, draugaus su Juo ir kitų tautų žmonėms pasakos apie Jį. Žydai - išrinktoji tauta - yra todėl, kad Dievas skyrė jiems ir tam tikrą užduotį. Iš šios tautos kilo Jėzus Kristus, kuris atpirko žmonių nuodėmes ant kryžiaus. Ar tu esi IŠRINKTASIS? Ar tu nori patekti į IŠRINKTĄJĄ tautą?
Skaityti daugiau...
 
Maisto banko akcijoje Biržuose reformatų jaunimas
Penktadienis, 06 Balandis 2012 08:26
maisto_b_mJau 11 metus Lietuvoje vykdoma ,,Maisto banko" akcija, kuri kiekvieną rudenį ir pavasarį kviečia aukoti maisto produktus nepasiturintiems ir skurstantiems žmonėms. Šį pavasarį, atsiliepdami į mūsų Bažnyčios įsteigtų vaikų namų ,,Vaiko užuovėja" prašymą ir surinkę gausią savanorių komandą nusprendėme dalyvauti ir mes - Biržų evangelikų reformatų parapijos jaunimas ir mūsų draugai. Paraginti kun.S.Švambarienės ir pakviesti Biržų rajono savivaldybės jaunimo koordinatorės R.Rinkūnienės, dalyvavome mokymuose skirtuose pasiruošti ,,Maisto banko" akcijai. Kovo 24d. rytą (o juk šeštadienį visiems norisi pamiegoti ilgiau...) susirinkome parduotuvėse: centrinėje MAXIMOJE ir IKI . Suskubome pradėti darbą, juk kuo greičiau pradėsim tuo daugiau surinksim, su didelėmis šypsenomis ir gerais norais jau per pirmąjį pusvalandį dėžės, kurių turėjo užtekti visai dienai, prisipildė pilnutėlės.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 8