Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Pasiruošimas eiliniam Sinodo suvažiavimui
Antradienis, 18 Lapkritis 2008 18:46
Pasiruošimas eiliniam Sinodo suvažiavimui
Jau prieš keletą mėnesių parapijose prasidėjo delegatų ir kandidatų į 2007 metų eilinio Sinodo suvažiavimą rinkimai. Parapijų, dvasininkų ar kuratorių sesijose, Konsistorijoje iškeltų Sinodo kompetencijai priklausančių klausimų teikimas, jų sprendimų projektų ruošimas. Šių metų Sinodo eilinis suvažiavimas ypatingas ne tik, jog minime Sinodo 450 metų Lietuvoje jubiliejų. Šie metai yra naujos kadencijos Konsistorijos, Sinodo revizinės komisijos ir generalinio superintendento rinkiminiai metai.

Birželio 9 d., šeštadienį, 10:45 val. Biržuose, parapijos namuose, kviečiamas atviras Konsistorijos posėdis - Priešsinodinė sesija. Jos metu yra paruošiami Sinodo darbotvarkės klausimai ir šis susitikimas yra galutinis terminas teikti pasiūlymus Sinodo darbotvarkei. Priešsinodinės sesijos metu atvykę įgalioti parapijų atstovai, kuratoriai ir dvasininkai kartu aptars galimus iškeltų klausimų projektus.

Į šį posėdį kviečiami Konsistorijos nariai bei visi 2007/2008 metų Sinodo kadencijai išrinkti parapijose delegatai ir kandidatai, Sinodo kuratoriai ir dvasininkai.