Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
EKSKURSIJA PO VERKIUS
Antradienis, 18 Lapkritis 2008 19:15
EKSKURSIJA PO VERKIUS

Image

Paskutinį rugsėjo sekmadienį (2007 09 30) Vilniaus evangelikų reformatų parapijos sekmadieninės mokyklėlės vaikai išsiruošė į ekskursiją po Verkių parką.

Ekskursiją tradiciškai organizavo Vilniaus pedagoginio universiteto istorijos studentas Kornelijus Šišla, kuriam talkino Justas Brazauskas. Šį sykį ekskursiją pravedė Kornelijaus kurso kolega Justas Pipiras, kuris jau keli metai tyrinėja Verkių parko istoriją.

Image

Oras ekskursijai pasitaikė labai dėkingas. Nuotaiką ekskursijos dalyviams, kurių nemažą dalį sudarė Vilniaus skyriaus „Radvilos" jaunimas, skaidrino sąmojingi Justo Pipiro pasakojimai ir legendos. Kaip pats prisipažino, tai truputėli jaudinosi ruošdamasis ekskursijai, nes tai buvo jo pirmoji ekskursija tokiai gausiai auditorijai. Jaudulys kojos nepakišo Justui, nes dalyviai liko patenkinti ir nemažai įgiję vertingų žinių. Ekskursijoje dalyvavo ir naujasis Vilniaus parapijos dvasininkas, diakonas Raimondas Stankevičius su žmona ir sūnumi. Ekskursantai susipažino su Verkių parko istorija, pasigrožėjo likusiais architektūriniais paminklais, bei ekskursijos pabaigoje surengė nedidelį pikniką iš savo atsineštų skanėstų.

Kornelijus Šišla