Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Komisijos
Bendratarnystės komisija (Partnerhilfe)
Antradienis, 22 Gegužė 2012 08:03
Ilgalaikė paramos bažnyčios tarnautojams komisija (Partnerhilfge). Vokietijos evangelikų (liuteronų, reformatų ir jungtinės bažnyčios) dvasininkai nuo savo išlaikymo skiria dalį savo lėšų, aukodami paramai užsienyje ir diasporoje gyvenantiems evangelikams bažnyčios tarnautojams ir dvasininkams, kunigų našlėms ar patekusiems į bėdą paremti. Surinkti pinigai kasmet yra pervedami tam tikra, kiekvienai diasporos bažnyčiai nustatyta suma, atsižvelgiant į šalies skurdumą. 
Skaityti daugiau...
 
Sinodo komisijos (nauja-2013 03 25)
Pirmadienis, 21 Gegužė 2012 09:17
Bažnyčios gyvenimo reikalams spręsti sudaromos komisijos. Priklausomai nuo iškilusio klausimo sudėtingumo - skirtingi jų lygiai ir kompetencijos. Komisijos - pastoviai veikiančios arba tikslinės. Jos taip pat skirstomos pagal tai, kuri iš bažnytinių institucijų jas sudarė: Sinodas, Konsistorija, generalinis superintendentas ar parapijos vadovybė. Pagal savo uždavinius ir atsakomybę svarbiausios yra Lietuos evangelikų reformatų Sinodo (toliau- Sinodas) sudarytos komisijos.
Skaityti daugiau...
 
Konsistorijos tikslinės komisijos
Trečiadienis, 13 Gegužė 2009 22:02
Žemesnės pagal lygį, tačiau konkretų darbą atliekančios - Lietuvos evangelikų reformatų Konsistorijos pašauktos komisijos:   
Skaityti daugiau...