Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Reformatai pasaulyje
Sveiki, atvykę į platųjį reformatų pasaulį! Įvadas.

Lietuviška patarlė "Genys margas - pasaulis dar margesnis" labai tinka įvardinti ne tik evangelikus reformatus, bet ir visą krikščioniją. Nuo Evangelijos paskelbimo Jeruzalėje, per kelis tūkstančius metų Geroji Naujiena išplito po visą pasaulį. Jo įvairiuose kampeliuose užgimė Viešpaties Jėzaus Kristaus surinkimai - vietinės bažnyčios, skirtingose kalbose, kultūrose, socialiniuose sluoksniuose ir santvarkose. Vien jau Lietuvoje galime suskiačiuoti Įstatymu įteisintas "tradicinėmis" 6 krikščioniškas konfesijas. Be jų sėkmingai veikia kitos mažiau pažįstamos Lietuvoje krikščioniškos konfesijos. Tai ką pasakyti apie platųjį pasaulį?

Skaityti daugiau...
 
Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos reformatų Bažnyčių teologinės konsultacijos Vilniuje
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2013 09:15

konsultacijos2013vilnius1_mRugsėjo 19 - 22 d. Vilniaus ev. reformatų parapija priėmė svečius iš Vokietijos Lipės krašto, Lenkijos ir Baltarusijos, atvykusius į jau daugiau nei dvidešimt metų vis kitoje šalyje vykstančias reformatų tarpbažnytines Konsultacijas bei renginius, skirtus Heidelbergo katekizmo ir Brastos Biblijos 450 metų jubiliejų minėjimus.

Trijų reformatų Bažnyčių: Vokietijos Lipės krašto, Lenkijos ir Lietuvos teologinės konsultacijos vyksta kas antri metai: 2011m. rugsėjį šių šalių reformatus priiminėjo lenkai, šiais metais turėjome parengti ir sukurti darbinę atmosferą mes - vilniečiai.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 9