Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Radvilų ąžuolynas parengtas žiemai
Pirmadienis, 21 Spalis 2013 09:26
azuolyns1_mSaulėtą spalio 19 - osios šeštadienį grupė puikiai nusiteikusių Vilniaus ev. reformatų skubėjo į Radvilų ažuolyną netoli Dubingių piliavietės. Skubėti buvo ko, nes reikėjo paruošti eglaites žiemai  - patepti jų viršūnėles specialiu tepalu, kuris apsaugoja medelius nuo žvėrių.

Dirbta sparčiai ir linksmai: akis ir širdis džiugino sustiprėję medeliai - kai kurie ąžuoliukai ne tik kuolelius,  bet ir jų sodintojus gerokai praaugo, jiems ūgiu nė kiek nenusileidžia ir gražuolės eglutės.  Džiugu, jog šį kartą į linksmą „priežiūros" būrį įsiliejo ir naujos jaunos jėgos - be Mortos ir Roko, čia šurmuliavo ir jų bendraamžiai bei vyresnieji draugai.

azuolynss3_mParuošę medelius žiemai sustojome tyliai maldai - prisiminėme prieš metus Amžinybėn išėjusį visų mūsų mylėtą ir gerbtą parapijietį Mykolą Mikalajūną, kuris prieš trejus metus su visais kartu sodino šį ąžuolyną.

Skanaudami suneštines vaišesazuolynss2_m dėkojame parapijietei, Radvilų ąžuolyno idėjos autorei Danguolei Juršienei už entuziazmą, už mokėjimą ąžuolyno priežiūros darbus paversti gražiu, šauniu bičiuliu pasibuvimu.

Primename, jog 2011 m. pavasarį Molėtų rajone, Joniškio seniūnijoje, Merkio kaime, netoli Dubingių piliavietės, plytėjęs keliolikos hektarų plynas laukas ev. reformatų bendruomenės narių dėka tapo Radvilų ąžuolynu. Čia pasodinta 3700 ąžuoliukų ir 1300 eglaičių.

2011 metais Radvilų ąžuolyno sodinimo akimirkas galite pamatyti čia.

Viktorija Liauškaitė

Aurelijos Arlauskienės nuotraukos