Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Atvira jaunimo erdvė „Ateik ir TU!“
Pirmadienis, 30 Gruodis 2013 22:00
erdves logo_ mInformuojame, kad 2013 m. Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios -Unitas Lithuaniae- Sinodas iniciatyva Vilniaus evangelikų reformatų parapijos namuose, Gerosios Vilties 1A, pradėjo veikti atvira jaunimo erdvė „Ateik ir Tu!". Jaunimui buvo sudaryta galimybė rinktis, atvirai bendrauti, susirasti draugų, prasmingai leisti laiką, laisvalaikį, suprasti save, savo pomėgius bei atrasti naujų arba išgerti arbatos. Erdvė veikė principu, kad yra atvira visiems, jauki saviems bei kviečianti naujus dalyvius užeiti ir rasti savo kampą. Tikslinė šios erdvės auditorija buvo jaunuoliai nuo 14 iki 29 metų, tačiau aktyvios veiklos pritraukdavo tiek jaunesnių, tiek vyresnių dalyvių.

Atviroje jaunimo erdvėje jaunuoliai turėjo galimybę saugiau ir prasmingai praleisti laisvalaikį ir susirasti draugų, bendraminčių, suprasti savo pasirinkimų teisę ir galimybę juos keisti, mokytis atsakomybės ir supratingumo, dalyvauti neformalaus ugdymo veiklose. Čia vyko konsultaciniai seminarai apie tikslų siekimą ir svajonių pildymą, asmeninio tobulėjimo seminarai, fotografijos užsiėmimai, teatro dirbtuvės.

Atviros jaunimo erdvės metu programa taip pat įtraukė į savo veiklas partneres organizacijas (jaunimo organizacijas, teatro laboratoriją), kurios dalinosi savo patirtimi, žiniomis ar savo vykdoma veikla su atviros erdvės lankytojais. Jaukioje erdvėje jaunuoliai visada galėjo žaisti stalo žaidimus, stalo futbolą, stalo tenisą - tam iš projekto lėšų buvo įsigyta reikiama žaidimų įranga.

Pažymime, kad projektas 2013 m. buvo finansuotas Jaunimo reikalų departamento lėšomis.

Planuojame, kad ir 2014 metais erdvės durys bus atviros jaunuoliams!


Daugiau informacijos ar atsakymų, o gal pasiūlymų?!
Atviros jaunimo erdvės „Ateik ir TU" vadovė Donalda
Adresas: Gerosios vilties g. 1a, Vilnius
El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 8-654-04407
Mūsų grupė facebook‘e: Atvira jaunimo erdvė ATEIK IR TU