Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Evangelinis Biblijos institutas kviečia laisvuosius klausytojus
There are no translations available.

ebi_skydelis_lkblt

Visus, norinčius pagilinti biblines ir teologines žinias, Evangelinis Biblijos institutas kviečia tapti 2013-2014 m.m. pavasario semestro laisvaisiais klausytojais. Laisvojo klausytojo statusas ypač palankus norintiems studijuoti, bet dėl šeimyninės padėties, darbo ar kitų priežasčių negalintiems atsiduoti dvejus, ketverius ar šešerius metus trunkančioms akademinėms EBI studijoms.
Laisvieji klausytojai neprivalo atlikti namų darbų, dalyvauti atsiskaitymuose ar laikyti egzaminus. Laisvieji klausytojai dalyvauja paskaitose, turi galimybę susipažinti su EBI dėstytojais, gali naudotis studijų medžiaga ir priemonėmis. Linkime, kad kažkam tokia pažintis tapų žingsniu link akademinių studijų, įgyjant vienos iš EBI siūlomų studijų programų sertifikatą arba diplomą.

Pavasario semestras EBI Šiaulių studijų centre prasidės vasario 7-9 d., Vilniaus studijų centre - vasario 15 d. Visus susidomėjusius kviečiame apsilankyti EBI svetainėje www.ebinstitutas.lt ir susipažinti su studentams ir laisviesiems klausytojams skirta informacija - dalykais, dėstytojais, sesijų datomis ir mokesčiais už studijas. Apsisprendusius tapti laisvaisiais klausytojais prašome užpildyti anketą http://www.ebinstitutas.lt/stojanciojo-anketa

2013-2014 m.m. pavasario semestro Šiaulių ir Vilniaus studijų centrų tvarkaraščius rasite čia http://www.ebinstitutas.lt/tvarkarastis/tvarkarastis. Vilniaus studijų centre galima pasirinkti du teologijos dalykus - „Trejybė" (dėst. Henrikas Žukauskas) ir „Apaštalo Pauliaus gyvenimas ir laiškai" (dėst. Gražina Bielousova) bei psichologijos dalyką „Savo pasaulio pažinimas" (dėst. dr. Giedrius Markevičius).

Jei turite klausimų, maloniai prašome mums rašyti arba skambinti. Kontaktus ir visą smulkesnę informaciją rasite EBI svetainėje www.ebinstitutas.lt