Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
N. Radviliskis
N.Radviliškyje šurmuliavo šeimų stovykla
Wednesday, 28 August 2013 07:45
There are no translations available.

n.radviliskis_stovykla2013_mRugpjūčio 1 - 4 dienomis Nemunėlio Radviliškyje vyko jau tradicine tapusi šeimų stovykla. Stovyklos tema buvo „Aš esu vynmedžio šakelė". Neveltui V.Skotas yra pasakęs, jog „visų naudingiausia gyvenime - sava patirtis". Stovyklautojai iš Nemunėlio Radviliškio, Kauno, Panevėžio, Biržų, Medeikių dalinosi savo patirtimi, tai yra vaisiais, kuriuos per metus sukaupė. Džiugu, jog šeimų stovykla tampa gražia tradicija, kurios metu parapijiečiai iš skirtingų parapijų, amžiaus bei patirties dalijasi savo įgytais įgūdžiais, išgyvenimais.
Read more...
 
Stovykloje vaikai mokysis bendrystės
Tuesday, 26 July 2011 13:36
There are no translations available.

siaures_rytai_logonemradas2011
Prie Apaščios ir Nemunėlio upių santakos įsikūrusiame Nemunėlio Radviliškyje prasidėjo Lietuvos evangelikų reformatų vaikų vasaros stovykla. Ją rengia jaunimo draugijos „Radvila" bei Nemunėlio Radviliškio ir Biržų evangelikų reformatų parapijų jaunimas.

Vaikų vasaros stovykla vyksta jau aštuonioliktą kartą Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos patalpose. Šiais metais stovykloje yra 80 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų. Apie pusę jų - biržiečiai. Stovyklos organizatoriai džiaugiasi savanoriškai dirbančių vadovų gausa, jų net 24.

Read more...
 
Savanoriai vaikų tarnystei vasaros stovykloje Nem. Radviliškyje
Wednesday, 27 April 2011 16:14
There are no translations available.

2011 metų liepos 23 - 30 dienomis planuojama tradicinė vaikų stovykla Nemunėlio Radviliškyje. Stovyklos tema: „Tėve mūsų..."  Skelbiame savanorių į vaikų grupių vadovų (pilnamečiai) ir jų pavaduotojų („pusvadovių" nuo 16 metų) kandidatų pareiškimų tarnystei priėmimą. Norintys tarnauti grupių vadovais arba jų pavaduotojais yra kviečiami registruotis, parašant tarnystės motyvacinį laišką stovyklos direktorei Šarūnei Vareikaitei ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) Nepamirškite pateikti asmens duomenų, kuriuose taip pat būtų nurodyta jūsų vaikų ir jaunimo tarnystės patirtis (pvz.: tarnystė sekmadieninėje mokyklėlėje, vasaros stovyklose. Kada ir kur.), parašyti savo kontaktinių duomenų.

Pareiškimai-motyvaciniai laiškai dėl savanoriškos tarnystės vaikų stovykloje Nemunėlio Radviliškyje bus priimami iki 2011 m. gegužės 9 dienos imtinai.

Kun. Rimas Mikalauskas
Vaikų stovyklos Nemunėlio Radviliškyje dvasinis vadovas
 
Vaikų širdelėse bandė pasėti meilės sėklą
Wednesday, 12 August 2009 09:32
There are no translations available.

children_camp_by_do-14Kas yra meilė, kokia ji? Visą praeitą savaitę daugiau nei 100 vaikų ir viršum 30 jų savanorių vadovų bandė daugiau sužinoti apie krikščionišką meilę. Nemunėlio Radviliškyje vyko tradicinė jau 16-ta Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios ir jaunimo draugijos "Radvila" organizuojama vaikų stovykla, skirta 7-14 metų vaikams. Šiemet ji buvo pavadinta "Dvasios vaisiai yra meilė".

Read more...