Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Budime maldoje
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje." (Ef 4,15)

Teismo sprendimas bendruomenei leido lengviau atsikvėpti
Antradienis, 27 Rugsėjis 2011 18:04
Jurgita Vitkauskienė
Ketvirtadienį įvykusiame Biržų parapijos seniūnų tarybos pasitarime buvo nutarta pakeisti nepertraukiamos maldos akcijos ir budėjimo tvarką.
siaures_rytai_logoPanevėžio apygardos teismas paliko galioti Biržų rajono apylinkės teismo sprendimą, kuriuo nutarta skirti laikinąsias apsaugos priemones Biržų evangelikų reformatų bažnyčios ir klebonijos pastatams.

Tai leido kiek lengviau atsikvėpti jau daugiau nei 90 parų bendruomenės maldos namus saugojusiems parapijiečiams.

Skaityti daugiau...
 
Biržuose - maldos, Vilniuje - parduodamas turtas (papildyta video)
Penktadienis, 16 Rugsėjis 2011 08:31

Lpylimoietuvos evangelikų reformatų bažnyčios -Unitas Lithuaniae- vadovybė sužinojo, kad šią vasarą slapčiomis išparduotas Lietuvos evangelikų reformatų bendruomenei ir kultūriniam paveldui priklausantis nekilnojamasis turtas, esantis Vilniaus senamiestyje. Paradoksas, bet per karus ir sovietmetį išlikusio turto Bažnyčia neteko būtent tada, kai visos Lietuvos evangelikų reformatų bendruomenės ir pasaulio reformuotų bažnyčių dėmesys buvo nukreiptas į Biržus.

Primename, birželio 24-osios vakare, vykstant Lietuvos evangelikų reformatų Sinodui, pasamdytos privačios apsaugos firmos atstovai bandė užplombuoti Biržų evangelikų reformatų bažnyčios duris. Jie rėmėsi sutartimi su Lietuvos evangelikų reformatų sinodo kolegija, kuriai neva vadovauja Dalia Liaukevičienė.

Skaityti daugiau...
 
Tikintieji tebesaugo savo bažnyčią
Antradienis, 13 Rugsėjis 2011 13:55
Jurgita Vitkauskienėsiaures_rytai_logo

Greit bus 2000 valandų, kai tikintieji nepertraukiamai budi Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje. Sekmadienį Biržų evangelikų reformatų parapijos tikinčiuosius pasveikino ir pamaldų metu pamokslą sakė Lietuvos evangelikų reformatų vyriausiasis kunigas - generalinis superintendentas Tomas Šernas.

Tądien buvo jau 79-oji para, kai bendruomenės tikintieji nepertraukimai saugojo Biržų evangelikų reformatų bažnyčios pastatą. Pamaldų metu specialiame stende išdėlioti skaičiai skelbė, kad maldos namuose tikintieji dieną ir naktį budi jau 1870 valandų. Pamaldos laikomos kasdien - ryte ir vakare.

Maldos namų uždaryti neleido

Birželio 24-osios vakare prie Biržų evangelikų reformatų bažnyčios atvyko samdytos saugos firmos darbuotojai. Jie į bažnyčios Sinodą susirinkusiems kunigams ir bendruomenės nariams pareiškė į bažnyčią nieko nebeleisiantys, nes ji, neva, uždarom

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 8