Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Senjorai dalyvauja projekte „Atviras muziejus"
Dienstag, den 29. November 2011 um 18:11 Uhr
There are no translations available.

Senjorės su savo darbo gėlėmisLietuvos dailės muziejus pakvietė Vilniaus reformatus senjorus dalyvauti projekte „Atviras muziejus". Pagal edukacinę programą „Teatras ir muzika ir kasdienis žymių žmonių gyvenimas XIX a." pasivaikščiojome po Vilniaus paveikslų galeriją ir mokėmės kurti batistines gėles - baltus narcizus.

Edukacinėje programoje „Tapybos paslaptys: peizažas" mums ne tik papasakojo apie dailininką A. Gurskį, pamatėme jo peizažų parodą, bet ir mėginome tapyti pastele peizažus. Kai kuriom visai neblogai sekėsi.

Senjorės kūrybos įkarštyjePrograma "Madų vėjai: perlų magija" pakvietė senjores į Taikomosios dailės muziejų susipažinti su paroda „ Du mados šimtmečiai" iš Aleksandro Vasiljevo kolekcijos. Įdomiausia buvo antroji - praktinė programos dalis - papuošalų kūrimas. Visos grįžome namo pasipuošusios savo darbo karoliais ar apyrankėmis.
Senjorų dar laukia edukacinės programos „Įdomioji keramika" ir dailininko Juozo Gecevičiaus paroda bei dekoratyvinių kompozicijų kūrimas iš modelino (gruodžio 8 d.) ir „Poetiška tekstilė. Kalėdinės interpretacijos" bei pažintis su menininko A. Jonučio darbais Radvilų rūmuose (gruodžio 15 d.). Paskutinio užsėmimo metu mokinsimės gaminti kalėdines dovanėles ir žaisliukus iš vilnos.

Esame dėkingi Lietuvos dailės muziejaus projekto „Atviras muziejus" koordinatorei Nidetai Jarockienei, kad pakvietė mus - reformatus senjorus edukacinei programai, supažindinančiai su muziejaus parodomis.

Senjorė D.Gudliauskienė