Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Klaipėdos parapija išlydėjo Brycko šeimą į JAV
Sonntag, den 18. Dezember 2011 um 09:20 Uhr
There are no translations available.

sakas_su_d_brycko_m Gražia tradicija tapo Klaipėdos reformatų bendruomenėje po pamaldų neišsibegioti kas sau, o likti parapijoje ir prie arbatos puodelio šiltai pabendrauti. Gera ne tik pasimelsti kartu, bet ir aptarus bendrus bažnytinius reikalus pasidalinti mintimis apie gyvenimą. Ne išimtis buvo ir šių metų gruodžio 4 dienos pasisedėjimas, kuris galbūt buvo šiek tiek liūdnesnis nei įprastai, bet tik šiek tiek, nes išsiskyrimo liūdesys nesutrukdė šiltam bendravimui išlydint draugus į tolimą kelionę.

brycko_seima_mLietuvą, o kartu ir Klaipėdos parapiją palieka, mums ne tik be galo artima, bet ir mūsų parapijos dalimi tapusi Brycko šeima. LCC tarptautinio universiteto dėstytojas Dariusz, jo žmona Brooke ir mažasis Levi išvyksta į Kaliforniją, tačiau nors mus skirs tūstančiai kilometrų užsimezgusi draugystė ir mieli prisiminimai liks su mumis. Buvo gera dar kartą praleisti popietę kartu, pabendrauti ir prisiminti ne vieną gražią akimirką praleistą mūsų bendruomenėje. Kunigas Tomas Sakas pasakė atsisveikinimo žodžius, palinkėjo Dievo pažinimo ir palaimos, o prisiminimui apie mūsų mažytę parapiją ir Lietuvos Ev. Reformatų bažnyčią įteikė atminimo dovanas. Kad ir kaip liūdna buvo, kad reikia skirtis, tačiau džiaugemės dėkodami Dievui, kad suteikė mums tokią malonę pažinti vieniems kitus.

Neilas Čijunskas