Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Klaipėdos miesto meras Vasario 16-ąją kviečia melstis už Lietuvą
Ketvirtadienis, 09 Vasaris 2012 19:49

tikejimozodis

 

v_grubliauskas_mKlaipėdos meras Vytautas Grubliauskas kreipėsi į visus mieste veikiančių religinių bendruomenių dvasininkus bei konfesijų vadovus, kviesdamas Vasario 16-ąją susivienyti bendroje maldoje už Lietuvą.

Mieli ir garbūs visų Klaipėdoje veikiančių religinių bendruomenių dvasininkai, konfesijų vadovai,

Vasario 16-oji - tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena, viena pačių svarbiausių ir reikšmingiausių dienų Lietuvos istorijoje. Ši diena - tai jokiu būdu ne tik išeiginė diena, bet ir kiekvieno mūsų šalies piliečio šventė, kurią deramai ir išradingai paminėti kviečia ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Esu tikras, kad mes, klaipėdiečiai, tikrai rasime formų ir būdų šiai šventinei dienai paminėti.

Mes, naujoji miesto valdžia, jau pasiūlėme tikrai naują, mano giliu įsitikinimu, labai savitą ir prasmingą šventinį akcentą - visai miesto bendruomenei susirinkti į mūsų jau pasididžiavimu tapusią „Švyturio" areną, tačiau visus vienijančio dvasingo, tikėjimo vertybėmis grįsto paminėjimo lyg ir pasigendame.

 Todėl nuoširdžiai kviečiu jus, visų mieste veikiančių religinių bendruomenių bei pačių įvairiausių konfesijų dvasinius vadovus bei lyderius, susivienyti ir bendroje maldoje už visų mūsų Valstybę.

Tuo tikslu kviečiu visus pagal religinėse bendruomenėse praktikuojamas mišių bei maldos liturgines apeigas šių metų vasario 16-ąją dieną 10 val. 30 minučių jums priimtina forma bei turiniu pasimelsti už Lietuvos Valstybę, jos piliečius ir Valstybės vadovus. Esu giliai įsitikinęs, kad toks mano siūlymas bus vertinamas kaip geranoriškas kvietimas ieškoti visus mus vienijančių dvasinių vertybių, kvietimas stiprinti ir puoselėti Valstybę, kaip pamatinę ir didžiausią pilietinę prasmę ir vertybę.

Su nuoširdžiu tikėjimu -
Klaipėdos miesto meras
Vytautas Grubliauskas

Parengė www.btz.lt pagal žiniasklaidos informaciją