Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Prasidėjo naujosios ev. reformatų bažnyčios statybos
Freitag, den 15. Juni 2012 um 11:39 Uhr
There are no translations available.

pan_stat_talkaGegužės pabaigoje ev. reformatų Panevėžio parapijos seniūnų valdybos pirmininkas Petras Puodžiūnas nuodugniai apžiūrėjęs bažnyčios pastatui skirtą sklypą, suprato, kad pats laikas tvarkyti sklypo plotą - vieta nelygi, apaugusi žole bei krūmynais.

Kažkurį birželio antradienį ėmėsi darbo vienas, po to dvi dienas jam talkino žmona Regina. Tačiau darbo pabaigos vis nematydami, po birželio 10-osios pamaldų pasikvietė parapijos seniūnus ir apibūdino susidariusią situaciją. Buvo nutarta kiek tik leis laikas ir galimybės visiems burtis draugėn ir dirbti iš visų jėgų.

Jau netrukus į talką atvyko parapijos seniūnų valdybos pirmininkas P.Puodžiūnas, parapijietis E.Valkiūnas, seniūnės: P.Taučikienė, L.Kutraitė, V.Tamonienė ir P.Griciūnienė. Besidarbuodami parapijiečiai susidųrė su įvairiais netikėtumais. Pirmąjį būsimos bažnyčios inventorių - žvakidę - surado V.Tamonienė. Parapijos pirmininkas įgudusia ranka valdė net kelis skirtingus darbo įrankius, o E.Valkiūnas pasirodė kaip tikras šienpjovys, dalgiu sparčiai į pradalges guldydamas aukštą, vešlią žolę. Netgi moterys puikiai smagiai darbavosi medžiams bei gyvatvorėms skirtomis žirklėmis ir guldė į žemę karklus. Nors padaryta nemažai, tai - vos pusė darbo.

Todėl birželio 19 d. 9 val. Panvėžio reformatai ragina kuo daugiau parapijiečių atvykti į talką. Mat, be nuolatinių šienavimo darbų, reikėtų sutvarkyti ir jau iškirstus krūmus.

Sutvarkyta teritorija liūdys, kad ją prižiūri Bažnyčią ir parapiją mylintys žmonės.

P.Griciūnienė

Daugiau  P.Griciūnienės ir P.R.Puodžiūno nuotraukų: picasa