Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS šiemet vyks Biržuose
Dienstag, den 16. Oktober 2012 um 19:02 Uhr
There are no translations available.

Biržuose lapkričio 10 d. jaunimą ir suaugusiuosius kvies prasminga festivalio SIELOS muzika.

Mūsų krašte pirmąkart įvyksiantis renginys - jau vienuoliktasis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS 2012.

Festivalis, sukviečiantis keliasdešimt, daugiausiai jaunimo, grupių, jau turi organizacinį vietinį komitetą ir gavo rajono vadovų „palaiminimą" bei preliminariai vyks dvejose scenose - Biržų kultūros centre ir Pilyje.

Kaip atskleidė festivalio organizatoriai, Biržų pilyje gros muzika, skirta rimtesniam klausytojui, o Kultūros centre - daugiau pop stiliaus, patinkanti jaunimui.

„Šiandien Lietuvoje yra nemažai krikščionių muzikantų, dainininkų ir grupių, grojančių įvairaus stiliaus muziką - nuo repo ar roko iki ramesnės, bardų. Jie dainuoja ir kalba apie gyvenimo prasmę, o muzika ir žodžiai dažnai paliečia žmogaus širdį. Džiugu, kad yra tokių atlikėjų, kurių kūryba atspindi tikrąsias žmogaus gyvenimo vertybes" - sakė vienas iš SIELŲ siela Remigijus Jucevičius.

Pasak Remigijaus, festivalis yra proga jaunam ir kuriančiam krikščioniui atskleisti savo kūrybą ir požiūrį į gyvenimą, o žiūrovams - išgirsti prasmingą muziką ir pamatyti talentingą muzikuojantį jaunimą.

- Šiuolaikinė krikščioniška muzika Lietuvoje gyvuoja jau ne vienerius metus. Visgi tokios muzikos atlikėjams pristatyti savo kūrybą vis dar sudėtinga - populiariosios muzikos rinka užversta abejotinos vertės ir abejotinas vertybes skleidžiančiais kūriniais, jei jie išvis ką skleidžia. Tad festivalis - proga jauniems atlikėjams pristatyti prasmingą kūrybą, kalbančią apie kitokį gyvenimą.

„Sielos" Biržuose vyks pirmą kartą ir, pasak organizatorių, bus skirtas pagrindinai biržiečiams, ypač jaunimui. Vis dėlto tikimasi sulaukti ir nemažai jau daug metų vykstančio kasmetinio festivalio fanų iš kitų miestų, nes jau dabar sulaukiama paklausimų dėl festivalio iš įvairių Lietuvos vietų.

- Pernai Kėdainiuose viso sulaukta apie 2 000 žiūrovų. Biržuose tikimės iki pusės tiek, - sakė R. Jucevičius.

Šis festivalis - vienintelis šalyje, kurio tikslas - padrąsinti jaunus žmones skleisti bendraamžiams amžinas vertybes ir skatinti jaunimą gyventi dorą, pilną meilės Dievui ir ypač artimam bei savo šaliai gyvenimą.

Iš praėjusių festivalių atsiliepimų matyti, kad festivalis SIELOS - gyvybiškai svarbus kiekvienam, ieškančiam tiesios ir norinčiam aplink save kurti ir turėti pilną tiesios ir gerumo aplinką, gražią ir šviesią Lietuvos ateitį.

Festivalis taip pat stiprina ekumeninį katalikų, protestantų (evangelikų) ir kitų krikščioniškų konfesijų bendravimą. Festivalį organizuoja „Gerosios naujienos centras", o Biržuose koordinuoja visų krikščioniškų konfesijų atstovai - reformatų, liuteronų, metodistų, sekmininkų ir katalikų - jaunimo lyderiai, remiami bažnyčių parapijų vadovų.

Biržų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos informacija