Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Prisiminkime: 3 mėnesiai nepertraukiamoje maldoje
Friday, 19 October 2012 06:00
There are no translations available.

Spalio 7-sios rytą gausus būrys biržiečių rinkosi į Reformatų bažnyčią, į Derliaus, pjūties ir tikėjimo vaisių padėkos pamaldas. Ši diena buvo tikrai išskirtinė ne tik dėl šventinės nuotaikos, tikinčiųjų bendrystės Viešpaties Vakarienėje, bet ir dėl Biržų ev. reformatų parapijos klebono kun.Rimo Mikalausko kvietimo šiose pamaldose prisiminti metų senumo įvykius. Šie įvykiai visam gyvenimui išliks  daugumai ne tik biržiečių, bet ir kitų Lietuvos reformatų. Šie įvykiai patikrino reformatų tikėjimo nuoširdumą, pasiryžimą ir kantrybę, pažadino abejojančius, sustiprino ir suvienijo tikėjimo namiškius.

Po pamaldų tikintieji susirinko Agapėje, kur kiekvienas dalijosi prisiminimais, vėl nuotraukose ir video medžiagoje prisiminė tuos įvykius, kai buvo saugomas ir apsaugotas Reformatų bažnyčios pastatas Biržuose, apsaugota tikėjimo laisvė.

Po pamaldų daug klausimų sulaukė ne tik parapijos klebonas, bet ir jau daugiau nei metus besidarbuojantis ir ginantis Lietuvos reformatų interesus advokatas Tadas Kelpšas. Metų senumo įvykius plačiai nušvietė respublikinė bei rajono žiniasklaida, todėl neišimtis buvo ir ši sukaktis. Daugiau galite žiūrėti Rygvedos TV spalio 12 d. žinių laidoje.

InfoRef.lt