Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Atvira jaunimo erdvė „Ateik ir Tu!“
Saturday, 25 May 2013 08:32
There are no translations available.

erdves logo_d
Pas mus, Vilniaus ev. reformatų parapijos namuose, Gerosios Vilties 1A,  pradėjo veikti atvira jaunimo erdvė „Ateik ir Tu!". Čia jaunimas gali atvirai bendrauti, susirasti draugų, prasmingai leisti laiką, laisvalaikį, suprasti save, savo pomėgius bei atrasti naujų arba išgerti arbatos. Erdvė atvira visiems, jauki saviems bei kviečianti naujus dalyvius užeiti ir rasti savo kampą. Todėl raginame pasidalinti šia žinia su jaunuoliais, kuriems tai būtų nauja veiklos galimybė.

Kiekvieną ketvirtadienį Ervė 16 - 20 val. atvira. Erdvėje bus rengiami atviri jaunimo vakarai, kuriuos rengs joje jau besilankantys jaunuoliai. Taip pat planuojami jaunimui aktualūs seminarai, mokymai ar pamokėlės.

Atviroje jaunimo erdvėje jaunuoliai turi galimybę saugiau ir prasmingai praleisti laisvalaikį ir susirasti draugų, bendraminčių,  suprasti savo pasirinkimų teisę ir galimybę juos keisti, mokytis atsakomybės ir supratingumo, dalyvauti neformalaus ugdymo veiklose.

Projektas finansuojamas Jaunimo reikalų departamento lėšomis.

Jei Jus ši žinia sudomino, tačiau nedrįstate užeiti, ar turite klausimų, galite parašyti el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ar paskambinti: tel. 8-654-04407. Projekto vadovė Donalda Sinkutė

InfoRef.lt