Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Stovykloje – Biržų policijos pareigūnai ir bičiulis Amsis
Antradienis, 23 Liepa 2013 16:52
stovyklaa_birzai_2013_mŠių metų liepos 22 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi lankėsi Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila" vaikų stovykloje „Nenugalimieji". Stovykla įsikūrusi Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos patalpose, netoli Nemunėlio ir Apaščios santakos. Šiemet ji organizuota jau dvidešimtą kartą.

Minėto komisariato Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Sandra Timukienė, specialistė Irma Parčiauskienė ir vyresnysis tyrėjas Saulius Jonėnas supažindino vaikus su policijos pareigūnų darbu: parodė specialiąsias priemones, naudojamas policijos darbe; priminė saugaus elgesio taisykles prie vandens telkinių, gatvėje bei kelyje; papasakojo, kodėl tamsiuoju paros metu reikia segėti atšvaitą; pabrėžė, kad stovyklaujant būtina klausyti vadovų.

stovykla_birzai_2013_mPanevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalistinio aptarnavimo skyriaus specialistė Ramunė Grubinskaitė stovyklautojams atskleidė kriminalistinio darbo subtilybes - parodė, kaip paimami pirštų atspaudai, kiti pėdsakai. Visi norintieji galėjo gauti savo piršto atspaudą.

Didelio susidomėjimo sulaukė policijos bičiulis Amsis, pristatęs policijos automobilį, pademonstravęs, kaip veikia šviesos ir garso įranga. Susitikime dalyvavo ir policijos rėmėjai.

Stovyklos svečias - Policijos departamento prie LR VRM Viešosios policijos valdybos vyriausiasis specialistas Alvydas Verbickas stovyklautojams palinkėjęs būti saugiems ir atidiems, stovyklos organizatoriams dėkojo už pastangas mokant vaikus pozityvios ir sveikos gyvensenos bei prisidedant prie ankstyvosios nusikalstamumo prevencijos.

Vaikų stovyklos „Nenugalimieji" direktorius Justinas Vaitiekūnas visų stovyklautojų vardu tarė „ačiū" policijos pareigūnams ir pabrėžė, kad tokie susitikimai naudingi ne tik pažintine prasme: „Šiandien pareigūno pasakytas žodis, parodytas veiksmas turi ne tik didžiulę prevencinę reikšmę - kas žino, gal šis susitikimas kai kam bus lemiamas pasirenkant savo gyvenimo kelią. Juk matėme, kaip degė vaikų akys, kuomet pareigūnai pasakojo apie savo darbą".

Panevėžio aps. VPK Biržų r. PK nuotr.

Panevėžio aps. VPK Biržų r. PK informacija