Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Jaunimo erdvėje "ATEIK IR TU" - foto pamoka
Mardi, 12 Novembre 2013 08:33
There are no translations available.

erdve foto pam_mŠį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., atviroje jaunimo erdvėje "ATEIK IR TU" vyks foto-pamoka jaunimui - kaip surengti fotosesijos vakarėlį! Jo metu mokysimės foto gudrybių ir paslapčių, kaip suorganizuoti fotosesiją neturint profesionalios foto įrangos, pabūsime ir modeliais, ir fotografais.

Užsiėmimą ves fotografė Dana Buinickaitė-Zacharevičienė, baigusi fotografijos mokslus Lietuvoje. Dana aštuonerius metus dirbo Trakų rajoninėje spaudoje žurnaliste, yra Trakų krašto fotografų asociacijos "Fotra" įkūrėja, vadovė. "Fotografija visada kartu - leidžia išreikšti save įvairiose srityse: leidyboje, proginėje, meninėje, reportažinėje fotografijoje, tenka dalyvauti įvairiuose projektuose." - sako Dana ir kviečia į šį nemokamą užsiėmimą.

Laukiame visų ketvirtadienį nuo 18 val. iki 20 val., adresu Gerosios vilties g. 1 a, Vilniuje (vidinis kiemas, I aukštas). Primename, kad atviros jaunimo erdvės projektas finansuojamas Jaunimo reikalų departamento lėšomis. Daugiau informacijos ar atsakymų pateiksime el. paštu Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. , ar telefonu 8-654-04407.

Vadovė Donalda Sinkutė