Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Parapijiečių išvyka į Klaipėdą
Trečiadienis, 01 Rugsėjis 2010 16:34
pan_klaipParapijiečių išvyka į Klaipėdos - liuteronų parapijos maldos namų atgavimo 20 metų jubiliejų

Ankstyvą rugpjūčio 29-osios rytą, dar nepatekėjus saulei, keturi Panevėžio ev. ref. parapijos atstovai su pakilia nuotaika pradėjo kelionę pas tikėjimo brolius į Klaipėdą. Automobilį vairavo parapijos pirmininkas Petras Puodžiūnas, o šturmanavo - Ramutė Damanskienė. Pasirinkę tinkamą maršrutą: Panevėžys - Radviliškis - Tytuvėnai - Kelmė - Kryžkalnis - Klaipėda ir patyrusios šturmanės dėka, nors ir per didžiulį rūką delegacija sėkmingai pasiekė Klaipėdą ir evangelikų liuteronų maldos namus Pylimo gatvėje. Čia panevėžiečius pasitinko Klaipėdos m. evangelikų liuteronų parapijos klebonas kunigas Reinholdas Moras, įteikdamas lankstinuką apie Klaipėdos m. evangelikų liuteronų parapiją bei jubiliejinių pamaldų liturgiją.

Nors panevėžiačiai atvyko ir pusvalandžiu anksčiau, bet maldos namai jau buvo pilnutėliai žmonių. Čia jau svečiavosi Biržų evangelikų reformatų parapijos gausus būrys kartu su kunige Sigita Švambariene, bei Klaipėdos evangelikų reformatų atstovai kartu su kunigu Tomu Saku.

Baigiantis pamaldoms, svečiai sveikino liuteronų parapiją su maldos namų atgavimo 20-mečiu. Panevėžiečiai klaipėdiečius jubiliejaus proga pasveikino įtekdami parapijiečio Aniceto Kutrevičiaus meno dirbinėlį bei knygą „Panevėžys". Po pamaldų visi buvo pakviesti Agapei, kuri vyuko tų pačių namų antrame aukšte. Besivaišinant ir bendraujant laikas nepastebimai prabėgo...
Išvyka visiems paliko neišdildomą įspūdį.

P.R.Puodžiūnas