Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Adventinė popietė Panevėžio parapijoje
Sunday, 12 December 2010 16:54
There are no translations available.

pan_gruzija2010m. gruodžio 12d. po pamaldų parapijiečiai rinkosi į popietę, skirtą įspūdžiams iš kelionės po saulėtąją Gruziją. Apie juos išsamiai pasakojo ten su šeima viešėjęs gen. superintendentas kunigas Tomas Šernas.

Skambant gruziniškai muzikai, ekrane vieni nuostabūs vaizdai keitė kitus. Prie aukštų kalnų su snieguotomis viršukalnėmis ir sraunių upių matėsi mažos gyvenvietės, miesteliai, siauri kalnų keliai, tarpekliai. Paliko įspūdį Gruzijos sostinė - Tbilisis, su siauromis gatvelėmis ir senoviniais pastatais senamiestyje, kuriame vyksta restauracija, tiesiami keliai, bei naujais mikrorajonais.

Tai išties įdomi, pilna įvairiausių kontrastų šalis su nepaprastai gražia gamta, draugiškais ir nuoširdžiais žmonėmis, jų dainomis ir kasdieniu gyvenimu.

Visiems buvo įdomzo legendose pasakojimą apie akmenimis virtusius prakeiktuosius vienuolius, kurie, pavogę brangenybes, bandė pabėgti iš vienuolyno.

Kunigas pasidžiaugė, kad lietuviai turi autoritetą Gruzijoje. Jeigu pasakai, kad esi iš Lietuvos, tai būsi apgaubtas šiluma, dėmesiu ir paslaugomis.

Popietė, užsitęsusi net 2 val., neprailgo, nes gėrėjomės reto grožio gamta, apžiūrėjome suvenyrus, klausėmės muzikos ir nuoširdžių prisiminimų.

Parapijiečių vardu dėkojame gen. superintendentui kunigui Tomui Šernui už šiltą ir nuoširdų bendravimą. Linkime daug ir įdomių kelionių.

S.Audickienė, P.Griciūnienė