Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Auga krikščionių bendrystė Panevėžyje
Antradienis, 24 Gegužė 2011 18:44
btz_pan_mJuk kaip viename kūne turime daug narių ir visi nariai atlieka ne tą patį uždavinį, taip ir mes daugelis esame vienas kūnas Kristuje, o pavieniui - vieni kitų nariai. (Rom 12,4-5)

Šie ir kiti Šventojo Rašto žodžiai vėl skambėjo Panevėžyje gegužės 15 d. Panevėžio bažnyčios Tikėjimo Žodis pastorius Ramūnas Jukna pakvietė įvairių Panevėžio bendruomenių narius į ekumenines pamaldas Muzikiniame teatre. Bažnyčia Tikėjimo žodis šiemet švenčia savo bendruomenės įkūrimo 20-metį. Džiugu, jog prieš dvejus metus aktyviau bendrauti pradėję įvairių krikščioniškų bendruomenių nariai ekumeninėje Maldų už krikščionių vienybę savaitėje, šio bendravimo nepamiršta ir džiaugsmais bei rūpesčiais dalijasi.

Tikėjimo Žodžio bendruomenę šio jubiliejaus proga sveikino, ekumeninėse pamaldose dalyvavo, kartu meldėsi, Žodžiu ir giesme šlovino Viešpatį evangelikai reformatai, Romos katalikai, stačiatikiai, metodistai ir laisvieji krikščionys, Vynuogyno bendruomenės nariai, evangelizacinio Vilties festivalio direktorius Viktoras Hammas.

btz_pan1_mPernai į bažnyčios pastato atgavimo jubiliejų tikėjimo brolius iš įvairių bendruomenių kvietė evangelikai reformatai, šiemet į bendruomenės įkūrimo jubiliejų kvietė Tikėjimo Žodis, o birželio 11 d. Panevėžio krikščioniškos bendruomenės kviečia į Sekminių festivalį. Jam ruošiamasi jau kelis mėnesius, vyksta reguliarūs bendruomenių atstovų, vadovų ir organizatorių susitikimai. Tikimasi, kad šis renginys bus dar viena proga panevėžiečiams arčiau pažinti Viešpatį, dar kartą Jį pagarbinti ir įvairių krikščioniškų bendruomenių nariams vėl pabūti kartu.

InfoRef.lt