Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Nuo ko šiandien saugo savo bažnyčią Biržų reformatai?
Monday, 27 June 2011 23:25
There are no translations available.

baznycia_sturmasselonija-baneris-120x60Nuo birželio 24-osios vakaro Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje be pertraukos vyksta pamaldos. Taip parapijiečiai bando apsisaugoti nuo, tikinčiųjų žodžiais tariant, „mafijozų" iš Vilniaus, atsiuntusių apsaugos tarnybą, kuri, pateikusi abejotinos kilmės registro dokumentus, pareiškė turinti įgaliojimą užrakinti Biržų evangelikų reformatų bažnyčios duris ir pareikalavo apleisti bažnyčios patalpas.

Šiandien pavakarėje, apie 17 val. bažnyčią saugojo apie 50-60 žmonių. Tarp budinčiųjų atsirado tokių, kurie namie nebuvo grįžę dar nuo penktadienio vakaro. „Budėsime tiek kiek reikės," - patikino didžioji dalis Biržų evangelikų reformatų bažnyčios bendruomenės narių.

Bažnyčioje ir jos prieigose susibūrę gyventojai pasakojo patiriantys didžiulį stresą ir negalintys patikėti, kad tokie dalykai vyksta nepriklausomoje Lietuvoje - grasinama Bažnyčiai, į kurią niekas nesikėsino net gūdžiame sovietmety.

Lietuvos evangelikų reformatų Bažnyčios vicesuperintendentas Rimas Mikalauskas telefonu sakė, kad Lietuvos evangelikų reformatų Bažnyčios vadovas kun. Tomas Šernas yra numatęs kreiptis į LR Prezidentūrą bei į kitas valstybines institucijas dėl daromo spaudimo. Kun.T.Šernas tikisi, kad tyrimas dėl anksčiau minėtų dokumentų autentiškumo vyks civilizuota tvarka.

Selonija.lt nuolat informuos apie padėtį Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje.