Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Ekumeninė iniciatyva: bendra malda už Tėvynę
Pirmadienis, 18 Vasaris 2013 09:44

bernardinai_logo

 

„Jei Viešpats nestato namų, veltui vargsta statytojai. Jei Viešpats nesaugo miesto, veltui budi sargai" (Ps 127, 1). Ši psalmės ištrauka buvo pasirinkta kaip Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventės paminėjimo pamaldų tema.

ekumen_vilnius_mVasario 16-osios išvakarėse, penktadienio vakarą, įvairių krikščioniškų bendruomenių tikintieji rinkosi į ekumenines pamaldas už Tėvynę. Pamaldose, kurias savo bažnyčioje surengė Vilniaus evangelikai reformatai, dalyvavo evangelikų reformatų generalinis superintendentas kun.Tomas Šernas, Vilniaus ev. reformatų parapijos klebonas kun.Raimondas Stankevičius, stačiatikių dvasininkas Vitalijus Mockus, Krikščionių bendrijos Tikėjimo žodis vyresnysis pastorius Giedrius Saulytis. Kartu pasimelsti atvyko europarlamentaras Vytautas Landsbergis, Krašto apsaugos ministerijos, muitinės departamento atstovai.

Skaityti daugiau...
 
Tikėjimo ir vilties vedini
Antradienis, 08 Sausis 2013 19:37
2012-ųjų spalio 28 d., po aštuonerių klajonių metų, į savo istorinę šventovę sugrįžę Vilniaus reformatų parapijos nariai gausiai lanko pamaldas, jų negąsdina net ir gerokai atšalę orai.

Jau pirmomis dienomis po sugrįžimo teko sukti galvas, kaip apšildysime, kaip puošime savąją bažnyčią. Nauji rūpesčiai užgulė parapijos vyrų, o labiausiai - klebono, kunigo Raimondo Stankevičiaus pečius... Tačiau nėra nepakeliamos naštos žmogui, tikėjimo ir vilties vedinam. Mes tiek ilgai, rodos, visą amžinybę, buvome priversti melstis nuomininkų teisėmis ne savo maldos namuose, tad dabar, kai savus atgavome, miela ir malonu juose būti. Galim laikyti pamaldas ne tik sekmadieniais - realybe virto ir ilgus metus svajone buvusi mintis pasimesti Kalėdų išvakarėse, netgi sutikti Naujus metus su Viešpaties palaiminimu.

Skaityti daugiau...
 
Sugrįžimo pamaldos Vilniuje
Antradienis, 30 Spalis 2012 15:18
konfirmantes_mSpalio 28-ąją ypatingai pakiliai nusiteikę vilniečiai reformatai rinkosi į savo šventovę, į Sugrįžimo pamaldas su Krikštu, Konfirmacija, Viešpaties Vakariene.

Po gerų žinių kupinos savaitės, kuomet vadovaujantis Vilniaus apygardos teismo nutartimi ir antstolio patvarkymu, iki šiol neteisėtai pasisavintos Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios Vilniuje, Salamiestyje, Papilyje sugrąžintos Lietuvos evangelikų reformatų -Unitas Lithuaniae- Sinodui saugoti, mano el. paštas „lūžo" nuo sveikinimų, komentarų, vakare netilo telefonai - laidinis ir mobilus, nespėjau kilnot... Reformatai, kurie jau daug metų „nerado" kelio į bažnyčią, teisindamiesi, kad laukia, kada atvers duris savoji, teiravosi, ar tiesa, kad jau sekmadienį melsimės istorinėje bažnyčioje, ar jau baigėsi „tremtis", trukusi aštuonetą metų.

Skaityti daugiau...
 
More Articles...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 7 iš 26