Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Paskutinis Kalėdų švenčių akordas
Pirmadienis, 11 Sausis 2010 17:29

eglute_2009_mŠeštadienį po Trijų Karalių Vilniaus reformatai skubėjo į Pavilnį, Jaunųjų gamtininkų stotį. Čia žadėjo, prieš sugrįždamas į Šaltuosius kraštus - Laplandiją, apsilankyti Kalėdų Senelis. Jo laukė ne tik patys mažiausieji, bet ir grupelė jaunuolių (jie ir organizavo susitikimą) bei vyresnieji parapijiečiai - mažųjų mamytės, tėveliai, dėdės ir močiutės. Pakeliui iš Biržų į Ameriką pasibūti su vilniečiais užsuko evangelikų reformatų gen. superintendentas kun. Rimas Mikalauskas.

Skaityti daugiau...
 
Choras „Giesmė" Tikėjimo žodžio bažnyčios Kalėdiniame giesmių vakare
Ketvirtadienis, 31 Gruodis 2009 14:30
giesme_maranata_m2009 m. gruodžio 19 d. Vilniaus bažnyčioje „Tikėjimo žodis" (Pilaitėje) vyko jau tradicija tampantis Kalėdinių giesmių vakaras, kuriame dalyvavo keturių krikščioniškųjų konfesijų - armėnų katalikosų, evangelikų reformatų, Romos katalikų ir „Tikėjimo žodžio" - bažnyčių muzikiniai kolektyvai ir solistai.
(Daugiau nuotraukų čia: picasa1picasa,
laida apie renginį čia: tikejimozodis)
Skaityti daugiau...
 
Adventinis vakaras... su Marija
Pirmadienis, 28 Gruodis 2009 19:20

adventas_vlnAdventas - nuostabus laikotarpis,- susikaupimo, pasiruošimo šventei ir vilties metas, krikščionijos išgyvenamas Išganytojo atėjimui į šį pasaulį paminėti. Kalėdos...

Romos katalikų liturgijoje - tai Įsikūnijimo slėpinys, Dievo Žodžio atėjimas į Mergelės Marijos įsčias ir tapimas žmogumi. Šiuo liturginiu laikotarpiu visi krikščionys vieningai ruošiasi švęsti Viešpaties Jėzaus Kristaus gimimą Betliejaus tvartelyje.

Bažnytinė liturgija ragina perskaityti ir apmąstyti didžiuosius pranašiškus ar mesijinius Senojo Testamento tekstus, taip pat ir su Jonu Krikštytoju susijusius žodžius iš Naujojo.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 21 iš 26