Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Medininkų tragedija - laisvės simbolis, nepaveikus užmarščiai
Penktadienis, 02 Rugpjūtis 2013 12:27
Viktorija Liauškaitė

medininkai 2013_mKaip ir kasmet, liepos 31-ąją, minime Medininkų tragedijos metines ir pagerbiame jos aukas. Rodos, pati gamta tą rytmetį apraudojo Lietuvos didžiavyrius - neįprastai smarkiai pravirko dangus... Nors įprastai tą liūdną dieną praskaidrindavo vasaros saulė.

Visada paskutiniąją liepos dieną čia būna daug šurmulio. Dažnai dalyvauja pirmieji valstybės asmenys, sako graudžias kalbas. Minėjime dalyvavęs Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas tarė žodį minėjimo dalyviams: "Mielieji, 22-eji metai - ilgas laiko tarpas. Pripažinkime tai. O laikas turi savybę blukinti net pačius skaudžiausius prisiminimus. Taigi, Medininkų tragedija, kaip ir kitos kertinės kovos už Nepriklausomą Lietuvą žymės, negali išblukti. Tai - simboliai, nepaveikūs užmarščiai.
Skaityti daugiau...
 
Sugrįžo istorinis varpas į bažnyčią
Penktadienis, 26 Liepa 2013 18:38
varpas_mLiepos 24 - ąją į Vilniaus ev. reformatų bažnyčią sugrįžo istorinis varpas, skambėjęs čia kelis šimtus metų. Varpas buvo rastas apie 1986 metus atliekant šv. Kortynos bažnyčioje remontą. Tuomet istorinė vertybė pateko Nacionalinio Dailės muziejaus žinion ir čia buvo saugomas iki šiol. Parapijiečio Donato Balčiausko pastangomis varpas sugrįžo į savo gimtuosius, Dievo, namus.  Varpas depozito teisėmis yra atiduotas saugoti Vilniaus ev. reformatų parapijai neribotam laikui.
Skaityti daugiau...
 
Vilniaus bažnyčia atvira ne tik pamaldų metu
Antradienis, 18 Birželis 2013 14:21

Nuo birželio 15 d. Vilniaus ev. reformatų bažnyčia atvira tikintiesiems ne tik pamaldų metu. Pirmadieniais - šeštadieniais nuo 12 iki 17 val. vilniečiai bei miesto svečiai yra laukiami šiuose Maldos namuose. Apsilankę bus supažindinti su šios bažnyčios istorija bei galės apžiūrėti Maldos namus. Taip pat už auką bus galima įsigyti įvairių ev. reformatų leidinių.

InfoRef.lt

 
More Articles...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 26