Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kėdainių evangelikų reformatų parapija auga
Donnerstag, den 21. Juli 2011 um 09:48 Uhr
There are no translations available.

ked_krikst_1_mNegausi tikinčiųjų skaičiumi, bet tvirta dvasia, vienybe ir tikėjimu Kėdainių evangelikų reformatų parapija džiaugiasi neeiline švente. Liepos 17-ąją, sekmadienį, gausiai susirinkę parapijiečiai buvo Krikšto sakramento liudininkai.

Šią džiugią dieną krikščionišką šeimą papildė dar vienas naujas krikščionis - Dovydas Kadžys. Tiesa, šeima atvyko iš kaimyninio Radviliškio rajono, Baisogalos, tačiau pažadėjo ir ateityje lankytis Kėdainių parapijoje, o vaikutį auklėti evangelikų reformatų išpažinimo dvasioje. Dovydas - pirmasis pedagogų Nerijaus ir Gitanos Kadžių vaikas.

Weiterlesen...
 
Evangelikų reformatų dvasininkai susitiko su parapijiečiais
Donnerstag, den 31. März 2011 um 18:19 Uhr
There are no translations available.

kg_logo


parapijieciaiTikriausiai kiekvienam lietuviui, šiek tiek besidominčiam istorija, Kėdainiai žinomi kaip Radvilų miestas, didžiuosius kunigaikščius Biržų - Dubingių reformatiškos šakos didikus menantis miestas. Tačiau paskutinieji šimtmečiai Radvilų palikuonims reformatams kaip religinei bendruomenei nebuvo palankūs. Maras, karai, sovietmetis ir daugelis kitų negandų išblaškė evangelikus reformatus, ir daugeliui jie liko tik gražus istorinis paveldas. Ar tikrai taip? Vis dėlto Kėdainiuose liko nors ir negausi, bet vieninga, nuoširdi ir gyva evangelikų reformatų parapija - išpildanti visas jai patikėtas funkcijas.
Weiterlesen...
 
Evangelikų reformatų bažnyčia glaudė vokiečių karių palaikus
Samstag, den 20. Februar 2010 um 09:44 Uhr
There are no translations available.

karstaiArtūras Navickas     muge

Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčios klebonijoje maždaug porą mėnesių glaudėsi per Antrąjį pasaulinį karą žuvusių 150 Vokietijos kariškių palaikai. Lietuvoje vokiečių karių palaikų ieškoma jau maždaug 10 metų. Šįmet didžiausi kasinėjimai buvo surengti Tauragės ir Jurbarko rajonuose.

Tvarka - net ir per karą. Vokiečiai ne be reikalo garsėja tvarka - žuvusieji net per karą buvo laidojami, prisilaikant griežtų taisyklių. Viskas būdavo kruopščiai aprašoma - ir parinktųjų kapaviečių požymiai, pagal kuriuos jas galima atrasti, ir žuvusiųjų palaidojimo eiliškumas, vardai, pavardės, ir kiti svarbiausi duomenys (pavyzdžiui - ūgis).

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 Weiter > Ende >>

Seite 2 von 6