Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Veiklus šeštadienis Panevėžio parapijoje
Montag, den 22. August 2011 um 08:32 Uhr
There are no translations available.

Rugpjūčio 20-oji panevėžiečiams buvo darbinga diena, kuri prasidėjo Kapinių švente Ramygalos gatvėje. Pamaldas laikė parapijos administratorius kunigas Raimondas Stankevičius. Susirinkęs nemažas būrelis parapijiečių malda ir giesme pagerbė išėjusius į amžinybę.

Weiterlesen...
 
„Esam dvasioje viena"
Donnerstag, den 16. Juni 2011 um 06:01 Uhr
There are no translations available.

sekm_pan1_2011_m2011 - 06 - 11d. Panevėžio Muzikiniame teatre vyko Sekminių šventė „Esam dvasioje viena". Nepaisant staiga užklupusios stiprios ir ilgokai užtrukusios vasaros liūties, į renginį rinkosi įvairių Panevėžio miesto krikščioniškų bendruomenių kunigai, pastoriai su savo parapijiečiais.

Muzikinio teatro foje kiekviena renginyje dalyvavusi bendruomenė pristatė savo veiklą stenduose, lankstinukuose, įvairiuose leidiniuose ar šiuolaikinių informacinių technologijų pagalba.

Sekminių šventės pirmoji dalis prasidėjo bendra giesme. Renginį vedė Panevėžio J.Miltinio Dramos teatro aktorius Albinas Kėleris. Veikliųjų žmonių bendrijos Panevėžio skyriaus prezidentas Gintaras Jankauskas tarė sveikinimo žodį. Jis pasidžiaugė galimybe pabūti kartu maldoje, palinkėjo būti atviriems Šventąjai Dvasiai. Labai svarbu, kad skirtingų konfesijų krikščionys kartu meldžiasi, šlovina Viešpatį ir kad ši bendrystė išliktų ir toliau.

Weiterlesen...
 
Kapinių šventė Šilaičiuose
Montag, den 11. Juli 2011 um 16:05 Uhr
There are no translations available.

Liepos 10-ąją, po sekmadienio pamaldų Panevėžio evangelikai reformatai rinkosi į kapinių šventę Šilaičiuose. Pamaldas bažnyčioje ir kapinėse laikė parapijos administratorius kunigas Raimondas Stankevičius.

silaiciai2011pan_m

Į kapines atvyko nemažas būrys parapijiečių. Pamaldų tvarką teko koreguoti dėl laidotuvių. Netoliese mūsų šventės vietos į amžino poilsio vietą buvo atlydėtas Zenonas Kasiulevičius, - žmogus, iškentėjęs tremtį, grįžęs į gimtąją Lietuvą ir išauginęs puikius vaikus. Parapijiečiai kartu meldėsi, giedojo Lietuvos himną. Kol mirusiojo kapas buvo puošiamas gėlėmis, kunigai minutėlę pabendravo: kunigas R. Stankevičius ir mirusįjį palydėjęs Panevėžio r. Smilgių Šv. Jurgio parapijos klebonas, apaštalinis protonotaras prelatas Bronius Antanaitis, kuris domėjosi ir apie neeilinius įvykius Biržuose.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Weiter > Ende >>

Seite 8 von 16