Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Turiningas sekmadienis Panevėžio parapijoje
Mittwoch, den 30. März 2011 um 19:18 Uhr
There are no translations available.

pan.liut_mŠiųmetinė kovo 27-oji parapijiečiams buvo daug džiugių akimirkų žadantis Gavėnios sekmadienis bažnyčioje. Pamaldas su Viešpaties Vakariene nuoširdžiai ir dvasingai laikė parapijos administratorius kun. Raimondas Stankevičius.
Po pamaldų nedidelę staigmeną kun. Raimondui parengė parapijos valdyba, visų vardu pasveikinusi jį su artėjančiu gimtadieniu.
Po trumpos arbatos pertraukėlės visi žiūrėjo kino filmą „Liuteris", palikusį neišdildomą įspūdį: puikiai perteiktas XVI a. reformacijos gimimas ir jos pradininko Martyno Liuterio Dievo valia nueitas kelias. Po peržiūros dalis parapijiečių dar rinkosi puodeliui arbatos ir filmo aptarimui bei tolesnėms Biblijos studijoms.
Kunigas taip pat bendravo ir su būsimais konfirmantais.
Pakylėtam dvasiniam susibūrimui pasibaigus, kun. Raimondas aplankė ligoninėje po avarijos besigydančią parapijietę P.Taučikienę.

P.Griciūnienė

 
Ekumeninės pamaldos už krikščionių vienybę Panevėžyje
Mittwoch, den 26. Januar 2011 um 10:48 Uhr
There are no translations available.

ek_pan_2011

2011 m.sausio 23d., pasibaigus III-jo sekmadienio po Trijų Išminčių reformatų pamaldoms, parapijiečiai kartu su kitų konfesijų broliais ir sesėmis vėl rinkosi į Panevėžio Romos Katalikų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, kurioje įvyko 2011 Viešpaties Jėzaus Kristaus metų maldos už krikščionių vienybę.

Net septynių konfesijų dvasininkų procesiją pasitiko pilnutėlė bažnyčia. Pamaldas pradėjęs Panevėžio vyskupo vikaras pastoracijai kun.dr.Gediminas Jankūnas pirmiausiai pasveikindamas visus gausiai susirinkusius į bendras pamaldas. Senojo ir Naujojo Testamento tekstus, bei Evangeliją pagal Matą skaitė Evangelikų liuteronų kunigas Arvydas Malinauskas, Stačiatikių kunigas Aleksej Smirnov ir Tikėjimo žodžio pastorius Ramūnas Jukna. Homiliją sakė Evangelikų reformatų kunigas Raimondas Stankevičius, kurios metu, išreiškė viltį, jog ši maldų už krikščionų vienybė savaitė neliks vienintelė metuose savaitė, kada įvairių konfesijų krikščionys sueina kartu bendrai maldai ar bendriems tikslams.

Weiterlesen...
 
Adventinė popietė Panevėžio parapijoje
Sonntag, den 12. Dezember 2010 um 16:54 Uhr
There are no translations available.

pan_gruzija2010m. gruodžio 12d. po pamaldų parapijiečiai rinkosi į popietę, skirtą įspūdžiams iš kelionės po saulėtąją Gruziją. Apie juos išsamiai pasakojo ten su šeima viešėjęs gen. superintendentas kunigas Tomas Šernas.

Skambant gruziniškai muzikai, ekrane vieni nuostabūs vaizdai keitė kitus. Prie aukštų kalnų su snieguotomis viršukalnėmis ir sraunių upių matėsi mažos gyvenvietės, miesteliai, siauri kalnų keliai, tarpekliai. Paliko įspūdį Gruzijos sostinė - Tbilisis, su siauromis gatvelėmis ir senoviniais pastatais senamiestyje, kuriame vyksta restauracija, tiesiami keliai, bei naujais mikrorajonais.

Tai išties įdomi, pilna įvairiausių kontrastų šalis su nepaprastai gražia gamta, draugiškais ir nuoširdžiais žmonėmis, jų dainomis ir kasdieniu gyvenimu.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Weiter > Ende >>

Seite 10 von 16