Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Ekumeninės pamaldos Panevėžio parapijoje.
Samstag, den 18. September 2010 um 17:01 Uhr
There are no translations available.

2010 metų šaltoką rugsėjo 18-ją dieną, šeštadienį, mieloje bažnytėlėje panevėžiečiai sulaukė garbių svečių: sekmininkų pastoriaus Povilo Volkovo, atvykusio iš JAV ir buvusio mūsų parapijos pirmojo kunigo Reinholdo Moro, kuris šiuo metu tarnauja evangelikų liuteronų kunigu Klaipėdoje.

Nors ši diena buvo šeštadienis, tačiau į pamaldas susirinko apie 50 žmonių, ir tai buvo ne tik evangelikai reformatai, bet ir evangelikai liuteronai, o su gerbiamu pastoriumi Povilu Volkovu atvyko ir keletas sekmininkų. Visi buvo džiugiai nusiteikę vyravo labai šilta ir draugiška nuotaika.

volk

Weiterlesen...
 
Ar užteks vietos dar vienai bažnyčiai?
Mittwoch, den 15. September 2010 um 07:54 Uhr
There are no translations available.

panbalsas

Raimonda MIKUČIONYTĖ

meras_tomasĮ Panevėžį atvykusį prašyti žemės sklypo evangelikų reformatų bažnyčiai statyti garsųjį Tomą Šerną miesto vadovas priėmė ne savo kabinete - mat iki jo nusigauti negalią turintiems žmonėms nėra jokios galimybės.

Buvusį muitininką, vienintelį išgyvenusį Medininkų žudynes, dabar šalies Evangelikų reformatų bažnyčios valdymo organo Sinodo vadovą kunigą Tomą Šerną į susitikimą su miesto meru Vitalijumi Satkevičiumi atlydėjo evangelikų reformatų kunigas Raimondas Stankevičius ir Panevėžio religinės bendruomenės pirmininkas Petras Romualdas Puodžiūnas.

Svečiai buvo supratingi

Weiterlesen...
 
Parapijiečių išvyka į Klaipėdą
Mittwoch, den 01. September 2010 um 16:34 Uhr
There are no translations available.

pan_klaipParapijiečių išvyka į Klaipėdos - liuteronų parapijos maldos namų atgavimo 20 metų jubiliejų

Ankstyvą rugpjūčio 29-osios rytą, dar nepatekėjus saulei, keturi Panevėžio ev. ref. parapijos atstovai su pakilia nuotaika pradėjo kelionę pas tikėjimo brolius į Klaipėdą. Automobilį vairavo parapijos pirmininkas Petras Puodžiūnas, o šturmanavo - Ramutė Damanskienė. Pasirinkę tinkamą maršrutą: Panevėžys - Radviliškis - Tytuvėnai - Kelmė - Kryžkalnis - Klaipėda ir patyrusios šturmanės dėka, nors ir per didžiulį rūką delegacija sėkmingai pasiekė Klaipėdą ir evangelikų liuteronų maldos namus Pylimo gatvėje. Čia panevėžiečius pasitinko Klaipėdos m. evangelikų liuteronų parapijos klebonas kunigas Reinholdas Moras, įteikdamas lankstinuką apie Klaipėdos m. evangelikų liuteronų parapiją bei jubiliejinių pamaldų liturgiją.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 11 12 13 14 15 16 Weiter > Ende >>

Seite 11 von 16