Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Kapų šventė Šilaičių kapinėse
Donnerstag, den 26. August 2010 um 18:29 Uhr
There are no translations available.

silaiciaiGana karštą šiųmetinio rugpjūčio 14-tąją Panevėžio reformatai pirmą kartą rinkosi į Kapinių šventę Šilaičių kapinėse. Žmonės jau nuo pat ankstyvo ryto važiavo kas papuošti artimųjų kapų gėlytėmis, kas tiesiog pastovėt ir mintimis pabūti prie širdžiai mielo kapo kauburėlio, prisimenant išėjusius amžinybėn. Juk kartais taip norėtųs sustabdyti laiką, pabūt su tuo, kurio nebegrąžinsi...

Pamaldas laikė parapijos administratorius kunigas Raimondas Stankevičius, kuriam talkino nenuilstantis vargonininkas Žygintas Anilionis. Maldose parapijiečiai prisiminė savo mielus artimuosius, atgulusius amžino poilsio šiose bei kitose kapinėse.

Po Kapų šventės dar trumpai pabendravome prie kavos puodelio, aptarėme tolimesnius parapijos darbus.

P.Griciūnienė

 
Pirmoji Kapų šventė Panevėžyje
Montag, den 12. Juli 2010 um 16:46 Uhr
There are no translations available.

kap_pan_m2010m. liepos 3d. Panevėžio parapijos ev.reformatai rinkosi į Ramygalos g. kapines, į Kapų šventę.

Šiltą vasaros dieną kapinėse susirinko namažai žmonių. Kiekvienas rūpestingom rankom puošė savo artimo žmogaus kapo kauburėlį.
Į kapines suėję parapijiečiai pamaldose paminėjo ne tik šiose -, bet ir kitose kapinėse amžino poilsio atgulusius artimuosius.
Pamaldas laikė parapijos administratorius kunigas Raimondas Stankevičius, jam talkino lektorius Evaldas Tamariūnas ir parapijos vargonininkas Žygintas Anilionis.
Rugpjūčio mėn. 14d. pirmą kartą rinksimės ir į Šilaičių kapinėse vyksiančias kapų šventės pamaldas. Tikimės, kad parapijiečiai taip pat aktyviai dalyvaus ir maldoje prisimins savo mielus artimuosius, atgulusius amžino poilsio šiose kapinėse.

P. Griciūnienė
 
Varpelių garsai sužavėjo panevėžiečius
Samstag, den 10. Juli 2010 um 10:01 Uhr
There are no translations available.

varp_choras_mPuikią birželio 30 - osios popietę pakiliai nusiteikę panevėžiečiai būriavosi sutartoje vietoje,- jų laukė ypatinga kelionė į Kėdainius. Netrukus autobusas, vairuojamas Mindaugo Mickevičiaus, skriejant vešliai žaliuojantiems laukams, spiginant karštai vasaros saulei ir akis glostantiems gamtovaizdžiams jau riedėjo Kėdainių link. Autobuse netilo bičiuliški pokalbiai, dalybos įspūdžiais.

Trumpam šį draugišką šurmulį nutraukusi parapijietė P.Griciūnienė, papasakojo apie unikalų kolektyvą iš JAV - varpelių orkestrą „Southminster Ringers", į kurio koncertą ir važiavo Panevėžio reformatai. Taip pat ji pasidalijo savo žiniomis apie Kėdainius, jo apylinkėse gimusius ir gyvenusius iškilius Lietuvos rašytojus, politikus, visuomenės veikėjus, iškilius Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikus Radvilas.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 11 12 13 14 15 16 Weiter > Ende >>

Seite 12 von 16