Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
PANEVĖŽYS - AUKŠTAITIJOS SOSTINĖ
Sonntag, den 23. November 2008 um 20:42 Uhr
There are no translations available.

REFORMACIJOS IŠTAKOS PANEVĖŽIO KRAŠTE

medvaikai panpriebaz mPrisidėdami prie Lietuvos evangelikų reformatų jaunimo draugijos „Radvila" ir Vilniaus evangelikų reformatų parapijos vykdomo projekto „Ar galėtume užtikrinti ateitį, jei neturėtume praeities", Panevėžio ev. ref. parapijos valdyba į svečius pasikvietė Biržų raj. Medeikių vaikų globos namų „Vaiko užuovėja" auklėtinius ir šių namų direktorę Daivą Janonienę. Ši parapijos ir vaikų namų auklėtinių draugystė tęsiasi jau antrus metus. Pernai tuo pačiu metu medeikiečiai lankėsi pas mus, o prieš Šv. Kalėdas parapijiečiai nuvyko į Medeikius su Kalėdinėmis dovanomis. Buvome šiltai sutikti, klausėmės giesmių, kurias atliko šių vaikų globos namų auklėtiniai. Žaidėme įvairius žaidimus, žiūrėjome video medžiagą iš vaikų gyvenimo. Tada patikinome, kad ne kartą bendroje maldoje subėgs mūsų mintys ir keliai.

Weiterlesen...
 
Panevėžio parapija
Sonntag, den 06. April 2008 um 15:44 Uhr
There are no translations available.

 

ImagePanevėžio evangelikų reformatų parapijos istorija Panevėžio evangelikai reformatai, kaip organizuota bendruomenė, į pamaldas pradėjo rinktis jau nuo 1987-ųjų, vos prasidėjus Sąjūdžiui. Pradžioje privačiuose butuose, o nuo 1990 m. kovo 17 d. bažnyčioje, adresu Ukmergės g. 29, Panevėžys, kuri Panevėžio Vykdomojo komiteto sprendimu buvo perduota Panevėžio evangelikų reformatų bendruomenei. 1997 metais bažnyčios pastatą perdavus istoriniam savininkui, patalpas pamaldoms nuomojame iš Panevėžio ev. liuteronų bendruomenės.

Weiterlesen...
 
Svečiavomės Vilniuje
Montag, den 06. Oktober 2008 um 15:56 Uhr
There are no translations available.

Saulėtą rugsėjo septintosios rytą grupė Panevėžio ev. reformatų parapijos narių išvyko į Vilnių. Kelionės pagrindinis tikslas kartu su Vilniaus parapijos tikinčiaisiais dalyvauti Konfirmacijos šventinėse pamaldose.

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 11 12 13 14 15 16 Weiter > Ende >>

Seite 16 von 16