Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Sekminių pamaldos ir Auksinės sutuoktuvės Panevėžyje
Wednesday, 22 May 2013 18:44
There are no translations available.

pan_sekm_2013_m

Karštą Sekminių vidurdienį į bažnyčią rinkosi parapijos aktyvas. Pirmiausia Sekminių simbolį - berželius atvežė Donatas Skiauteris, po to moterys atskubėjo, nešinos tulpių, bijūnų, pakalnučių, rožių žiedais. Papuošę bažnyčią, choristai pakartojo giesmes ir laukėme parapijos administratoriaus kunigo Raimondo Stankevičiaus, kuris po iškilmių Vilniuje skubėjo į Panevėžį. Su gėlėmis į bažnyčią atskubėjo Auksinių sutuoktuvių kaltininkai - Olga ir Ginutis Šernai su vaikais, anūkais ir giminaičiais bei kiti parapijiečiai.

Read more...
 
Adventinių giesmių vakaras
Thursday, 13 December 2012 18:54
There are no translations available.

advento_sekmad_m„Garbė Tau, Viešpatie, už amžiną taką, kuriuo mes einame, už saulę, kuri kas rytą teka, už kalnus, kuriuos ne kiekvienas pasiekiame ir už tai, kad mes esame niekas prieš Tavo veidą. Dėkojame Tau, Viešpatie, už sodybas, už žemę, už sodą, už lopšį, už milžinų kapus, už praeitį - su visais skausmais, sunkumais ir ateitį  be nuodėmių."

Šiomis nuostabiomis Panevėžio sveikuolių klubo pirmininko Kazimiero Ilginio  mintimis prasidėjo nuostabus, dvasingas Advento giesmių vakaras, kuris vyko po II-jo Advento sekmadienio pamaldų. Jas vedė generalinis superintendentas kunigas Tomas Šernas. Adventines giesmes giedojo „Atgaivos" choras, vadovaujamas Dalios Gaspariūnienės.

Read more...
 
Po sekmadieninių pamaldų...
Sunday, 25 November 2012 18:32
There are no translations available.

Panevėžio moterų choras „Svaja“ Lapkričio 11-ąją į Panevėžio ev.reformatų pamaldas rinkomės kitu laiku. Nors tai buvo ir pirmosios pamaldos naujuoju laiku (14val.), jau 12 val. į bažnyčią rinkosi parapijos choristai repeticijai, juk nebe už kalnų ir Kalėdų šventės. Po repeticijos į pamaldas atėjo ne tik parapijiečiai, bet ir Panevėžio moterų choro „Svaja" dalyvės.

Sekmadienio pamaldas laikė generalinis superintendentas kunigas Tomas Šernas. Greitai praėjo pakylėtos pamaldų akimirkos su nuoširdžiu pamokslu ir giesmėmis.

Read more...
 
More Articles...
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 16