Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Mūsų mielas Petras
Vendredi, 17 Août 2012 20:14
There are no translations available.

puodziunas_mNors ir trumpai, bet negalima nutylėti apie žmogų, kuris sulaukęs 70 metų lieka ir darbingas, ir draugiškas, sumanus, santūrus ir pilnas energijos, ir gerų idėjų. O meilė bei santarvė šeimoje, supratimas, atjauta, pasitikėjimas ir parama vienas kitam, dukros ir sūnaus bei anūkų dėmesys, sutarimas su bendradarbiais, tiesus kelias į tikslą, noras padėti kitiems, neskaičiuojant darbo valandų ar savo žingsnių, daryti tai, kad visiems būtų geriau. Toks Jo gyvenimo credo. Gal todėl, kad gyvenimas Jo nelepino, nuo ankstyvos jaunystės pats skynėsi kelią į gyvenimą. Toks jau yra mūsų Panevėžio evangelikų reformatų parapijos seniūnų valdybos pirmininkas Petras Romualdas Puodžiūnas.
Lire la suite...
 
Kapinių šventė Šilaičiuose
Vendredi, 03 Août 2012 14:08
There are no translations available.

2012m. liepos 22d. po pamaldų vykome į Šilaičių kapines, kuriose palaidotas ne vienas mums brangus žmogus.

Diena buvo puiki, nors tamsūs debesys grūmojo prapliupti lietumi, bet, ačiū Dievui, nelijo ir viskas praėjo sklandžiai. Pamaldas laikė parapijos administratorius kunigas Raimondas Stankevičius, vargonavo Žygintas Anilionis. Žmonių susirinko gausiau negu kitais kartais, nes tuo pačiu metu buvo pagerbta buvusi aktyvi mūsų parapijietė, gyvenusi Velžyje, mirusi prieš metus, Aldona Devenytė - Šidlauskienė. Mirus vyrui, paskutinius keletą metų gyveno Kaune, bet palaidota šalia vyro Šilaičiuose, todėl nemažas būrys giminaičių, atvykusių iš Kauno ir iš Velžio, papildė mūsų gretas.

Maldoje prisiminėme savo artimuosius, išklausėme šiltus ir nuoširdžius kunigo žodžius, giedojome giesmes. Nė kiek neprailgo pamaldos, kurios tęsėsi apie pusantros valandos.

Aplankę artimųjų kapus, pabendravę su svečiais, skirstėmės su viltimi, kad vėl susitiksime kitais metais Kapinių švenčių pamaldose.

Sigita Audickienė

 
Paminėjome išėjusius amžinybėn
Vendredi, 20 Juillet 2012 07:50
There are no translations available.

ramyg_2012_1_m2012m. liepos 14d. (šeštadienį) Ramygalos g. esančiose Kristaus Karaliaus Katedros kapinėse vyko reformatų Kapinių šventė. Panevėžyje tai jau tapo tradicija. Pamaldos vyksta jau trečius metus iš eilės.

Baiminomės, kad gali susirinkti mažai žmonių, nes sinoptikai pranašavo šaltą ir lietingą orą... Tačiau prieš pusvalandį pradėjo rinktis panevėžio reformatai ir prijaučiantys į kapines. Vienas iš pirmųjų atvyko parapijos administratorius kunigas Raimondas Stankevičius bei dvi aktyvios parapijietės laukė kitų. Kaip visada atvyko parapijos pirmininkas ir vargonininkas ne tuščiomis, bet nešini vargonėliais, kėdėmis bei staliuku.

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant > Fin >>

Page 5 sur 16