Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Panevėžio parapijos nario Aniceto Kutrevičiaus eilėraščiai (IV)
Penktadienis, 20 Gegužė 2011 10:28
Optimistinė gaida ...

Tamsią naktį prabudau,
Man mėnulis švietė.
Ir kažkaip, taip paslaptingai,
Pailsėti kvietė.

O kai rytą atsikėliau,
Skaisčiai švietė saulė.
Pagalvojau, koks gražus
Mūsų šis pasaulis.

Skaityti daugiau...
 
Auga krikščionių bendrystė Panevėžyje
Antradienis, 24 Gegužė 2011 18:44
btz_pan_mJuk kaip viename kūne turime daug narių ir visi nariai atlieka ne tą patį uždavinį, taip ir mes daugelis esame vienas kūnas Kristuje, o pavieniui - vieni kitų nariai. (Rom 12,4-5)

Šie ir kiti Šventojo Rašto žodžiai vėl skambėjo Panevėžyje gegužės 15 d. Panevėžio bažnyčios Tikėjimo Žodis pastorius Ramūnas Jukna pakvietė įvairių Panevėžio bendruomenių narius į ekumenines pamaldas Muzikiniame teatre. Bažnyčia Tikėjimo žodis šiemet švenčia savo bendruomenės įkūrimo 20-metį. Džiugu, jog prieš dvejus metus aktyviau bendrauti pradėję įvairių krikščioniškų bendruomenių nariai ekumeninėje Maldų už krikščionių vienybę savaitėje, šio bendravimo nepamiršta ir džiaugsmais bei rūpesčiais dalijasi.

Tikėjimo Žodžio bendruomenę šio jubiliejaus proga sveikino, ekumeninėse pamaldose dalyvavo, kartu meldėsi, Žodžiu ir giesme šlovino Viešpatį evangelikai reformatai, Romos katalikai, stačiatikiai, metodistai ir laisvieji krikščionys, Vynuogyno bendruomenės nariai, evangelizacinio Vilties festivalio direktorius Viktoras Hammas.

Skaityti daugiau...
 
Talka senosiose protestantiškose Panevėžio miesto kapinėse
Penktadienis, 22 Balandis 2011 14:10

visiBalandžio 16 dieną, šeštadienį, visoje Lietuvoje vyko akcija „Darom". Prie šios prasmingos akcijos prisijungė ir Panevėžio ev. liuteronų bei ev. reformatų parapijų nariai, pasiruošę sutvarkyti senąsias protestantiškas miesto kapines. Todėl nešini kas maišu, šluota ar grėbliu rinkosi prie koplytėlės.

Oras puikus, saulė skaisčiai šviečia pro šimtamečių medžių šakas, čiulba paukščiai, tad protestantai darniai kibo į darbą, nes taip norėjo iš sausų lapų išlaisvinti jau besiskleidžiančius liaunus pavasarinių gėlių žiedelius, apkarpyti išsišakojusius medelius, sutvarkyti nuo laiko ir stiprių vėjų pasvirusius kryžius ar plokštes.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 9 iš 16