Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Tradicinė panevėžiečių išvyka į Papilio partizanų Kapinių šventę
Antradienis, 03 Rugsėjis 2013 06:44
panevez_papil_paminkl_mRugpjūčio 24 d. aktyviausi panevėžiečiai išvyko į Kapinių šventę Papilyje. Šiai šventei kasmet vadovauja mūsų parapijietė Valerija Baltušienė (buv. Skiauterytė), nes jos mylimas brolis Povilas partizanavo ir žuvo Papilyje su savo bendražygiais 1948m., o kitas brolis Bronius Skiauterė, nors gyveno ir dirbo tolokai nuo gimtinės (Eišiškėse, Šalčininkų raj.), nepamiršo savo žuvusio brolio ir jo bendražygių. Jo rūpesčiu ir didelių asmeninių inveticijų dėka (žinoma, aukos buvo renkamos ir iš kitų papiliečių) buvo įamžintas partizanų atminimas Papilyje, toje vietoje, kur buvo palaidoti žuvusieji, jų tarpe ir brolis Povilas.
Skaityti daugiau...
 
Panevėžio ev. reformatų viešnagė Vilniaus ev.reformatų parapijoje
Ketvirtadienis, 04 Liepa 2013 19:47
Kartu su vilniečiaisNuo pat džiugios žinios apie keleto evangelikų reformatų bažnyčių (taip pat ir Vilniaus) sugrąžinimą Lietuvos evangelikų reformatų Sinodui saugoti, Panevėžio parapijos nariai užsidegė noru pasimelsti atgautoje šventovėje ir ta proga pasveikinti Vilniaus parapiją .

Šis siekis buvo įgyvendintas šių metų birželio 30d. kai 17 parapijiečių grupė ankstų ir gaivų rytą autobusu pajudėjo Vilniaus link.

Skaityti daugiau...
 
Ekumeninės Sekminių pamaldos Panevėžyje
Trečiadienis, 05 Birželis 2013 10:23
tikejimozodis

panevez_sekm_pamald_2013Gegužės 25-osios dienos popietę (šeštadienį) kai kurių Panevėžio miesto krikščioniškų bendruomenių dvasininkai ir tikintieji rinkosi į ekumenines pamaldas „Meno" teatro salėje. Buvo švenčiamos Sekminės. Renginys prasidėjo muzikiniu kūriniu, kurį žalvariniais varpeliais atliko Biržų Jungtinės metodistų bažnyčios vaikų ir jaunimo instrumentinis ansamblis „Sielos vaikai", vadovaujamas Rasos Murevičienės. Skirtingi varpeliais išgaunami muzikos garsai, susijungę į vientisą melodiją, kreipė susirinkusiųjų mintis dievop. Vėliau, visiems susirinkusiems pritariant, buvo atlikta giesmė „Esam Dvasioje viena".
Skaityti daugiau...
 
More Articles...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 16