Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Klaipėdos miesto meras Vasario 16-ąją kviečia melstis už Lietuvą
Thursday, 09 February 2012 19:49
There are no translations available.

tikejimozodis

 

v_grubliauskas_mKlaipėdos meras Vytautas Grubliauskas kreipėsi į visus mieste veikiančių religinių bendruomenių dvasininkus bei konfesijų vadovus, kviesdamas Vasario 16-ąją susivienyti bendroje maldoje už Lietuvą.

Mieli ir garbūs visų Klaipėdoje veikiančių religinių bendruomenių dvasininkai, konfesijų vadovai,

Vasario 16-oji - tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena, viena pačių svarbiausių ir reikšmingiausių dienų Lietuvos istorijoje. Ši diena - tai jokiu būdu ne tik išeiginė diena, bet ir kiekvieno mūsų šalies piliečio šventė, kurią deramai ir išradingai paminėti kviečia ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Esu tikras, kad mes, klaipėdiečiai, tikrai rasime formų ir būdų šiai šventinei dienai paminėti.

Mes, naujoji miesto valdžia, jau pasiūlėme tikrai naują, mano giliu įsitikinimu, labai savitą ir prasmingą šventinį akcentą - visai miesto bendruomenei susirinkti į mūsų jau pasididžiavimu tapusią „Švyturio" areną, tačiau visus vienijančio dvasingo, tikėjimo vertybėmis grįsto paminėjimo lyg ir pasigendame.

Read more...
 
Klaipėdos parapija išlydėjo Brycko šeimą į JAV
Sunday, 18 December 2011 09:20
There are no translations available.

sakas_su_d_brycko_m Gražia tradicija tapo Klaipėdos reformatų bendruomenėje po pamaldų neišsibegioti kas sau, o likti parapijoje ir prie arbatos puodelio šiltai pabendrauti. Gera ne tik pasimelsti kartu, bet ir aptarus bendrus bažnytinius reikalus pasidalinti mintimis apie gyvenimą. Ne išimtis buvo ir šių metų gruodžio 4 dienos pasisedėjimas, kuris galbūt buvo šiek tiek liūdnesnis nei įprastai, bet tik šiek tiek, nes išsiskyrimo liūdesys nesutrukdė šiltam bendravimui išlydint draugus į tolimą kelionę.

Read more...
 
Šventinės pamaldos Klaipėdoje
Friday, 09 April 2010 09:36
There are no translations available.

Kun.Tomas Sakas ir konfirmantas NeilasKovo mėnesį Klaipėdos evangelikų reformatų bendruomenėje vyko šventinės konfirmacijos pamaldos. Du nauji nariai, Neilas ir Laimutė apsisprendė tapti reformatų Bažnyčios nariais. Šie du žmonės keletą mėnesių ruošėsi šiam svarbiam savo gyvenimo žingsniui; gilinosi į pagrindinius ev. reformatų tikėjimo išpažinimo raštus, susipažino su esminiais protestantizmo principais, dalyvavo tik jiems skirtuose užsiėmimuose, kuriuos vedė parapijos kunigas.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 2 of 3