Uždaryti

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Viltis Europai. 66 teiginiai
Antradienis, 30 Rugpjūtis 2011 14:14

Skiriama Rudolfui Dyceliui - sektinam pavyzdžiui ir tėviškam draugui

„Taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė - šis trejetas, bet didžiausia jame yra meilė."
(1 Kor 13,13)

„Verčiau šventai sergėkite savo širdyse Viešpatį Kristų, visuomet pasirengę įtikinamai atsakyti kiekvienam klausiančiam apie jumyse gyvenančią viltį." (1 Pt 3,15)

„Laiduoju tikrai žinąs, ką užsimojau dėl jūsų, - tai VIEŠPATIES žodis, - dėl jūsų gerovės, o ne dėl žalos! Noriu jums suteikti vilties sklidiną ateitį." (Jer 29,11)

„Viltis žmogaus egzistencijai yra kaip deguonis plaučiams. Be deguonies ligonis uždūsta. Be vilties kamuoja depresija, nereikalingumo, gyvenimo absurdiškumo jausmas, paralyžiuojantis dvasinį gyvybingumą."

(Emil Brunner)
 
Atpigintos geriausios Biblijos Draugijos knygos!
Penktadienis, 29 Spalis 2010 14:12
Advento laikotarpis šimtmečiais suteikia nuostabią galimybę tūkstančiams žmonių stabtelėti ir permąstyti savo gyvenimo kelią, atrasti naujas, prasmingesnes šios gyvenimo kelionės kryptis bei posūkius. Mums, tikintiesiems, didžiausias autoritetas yra Biblija, joje su Šventosios Dvasios pagalba randame Dangiškojo Tėvo mums paliktas gyvenimo gaires. Atsiversdami šią Knygą patys tampame atversta knyga: Dievo Žodis apšviečia mūsų sielą pasiekdamas net tolimiausias kerteles.

biblija_kanBiblijos draugijos tikslas - suderintu ir kruopščiu darbu pasiekti, kad visiems Lietuvos žmonėms, tiek suaugusiems, tiek vaikams, Šventasis Raštas taptų suprantamas ir prieinamas. 1995 metais aukščiausi šalies vadovai įvertino kun. Antano Rubšio atliktą Senojo Testamento vertimą Nacionaline Premija, tačiau nepalyginamai brangesnis yra Lietuvos skaitytojų, iš karto pamėgusių Knygų Knygą, įvertinimas. Šventojo Rašto žinią paprastesniu stiliumi taip pat perteikia vaikams skirtos knygos tęsdamos tūkstantmetę tradiciją, kai Dievo Žodis keliavo ne tik kaip raštų rinkinys, bet ir kaip iš kartos į kartą tėvų vaikams perduodamas pasakojimas. Dėl sunkmečio iššūkių daugeliui mūsų knygos virto prabanga, viliamės, kad šią padėtį sušvelnins laikotarpiui nuo lapkričio pradžios iki Šv. Kalėdų stipriai atpigintos geriausios draugijos knygos.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 2 iš 2