Uždaryti
There are no translations available.

Prisijungimas redaktoriams

Prisijunkite, norėdami redaguoti svetainės turinį.
There are no translations available.

Prisijungimas

2006 - 2013 metų ref.lt archyvas

Ši svetainė yra 2006 - 2013 metų archyvas.

Klausimas

Užbaikite Šv. Rašto citatą: "Jei Viešpats panorės..."
 
„Kalbėdami tiesą su meile, aukime visais atžvilgiais tame, kuris yra galva, - Kristuje.“ (Ef4, 15)
Lietuvos reformacijos istorijos ir kultūros draugija
LERD "RADVILA"
Birzai
Jaunieji reformatai: da vinčiai ir jamesai
Mittwoch, den 19. Mai 2010 um 09:39 Uhr
There are no translations available.

Pavasario džiaugsmą liudija ne tik Kristaugiedres prisikėlimo šventė, atgimstant gamta, ilgėjančios, šiltėjančios bei šviesėjančios dienos, bet ir jaunimo pasiekimai: turiu galvoje biržiečių moksleivių laimėjimus mokslo bei sporto srityse.

Biržų jaunimo grupės narė vienuoliktokė Giedrė Zablackaitė vos spėja dalyvauti įvairiose olimpiadose (fizikos, matematikos, geografijos, filologijos ir kt.), o draugai ją dėl pasiektų rezultatų įvairiose srityse kartais pagarbiai pravardžiuoja „Leonardo da Vinči".

Weiterlesen...
 
Naujamečiai jaunųjų reformatų pasiekimai
Dienstag, den 19. Januar 2010 um 20:38 Uhr
There are no translations available.

Naujus metus Biržų ev. reformatų jaunimo grupė paskutinius susitikimus palydėjo pelnytais sveikinimais, - jos narius sėkmė lydėjo ir mokslo, ir sporto srityse.

Turbūt džiugiausia naujiena suskambo praėjusią savaitę: „Saulės" gimnazijos vienuoliktokė Inga Krisiukėnaitė rajoninėje 11-12 klasių lietuvių kalbos olimpiadoje užėmė 1-ąją vietą ir pateko į Nacionalinį etapą.
O „Atžalynietei", taip pat vienuoliktokei Giedrei Zablackaitei neblogai sekėsi matematikos olimpiadoje - užimta 3-ioji vieta.

Weiterlesen...
 
Žaismingos, bet prasmingos, biržietiškos Kalėdos
Mittwoch, den 06. Januar 2010 um 09:05 Uhr
There are no translations available.

Antrąjį Kristaus gimimo šventės vakarą, šlapdribai ištirpdžius sniegą ir jau iš visų pusių vandens apsuptame Biržų reformatų "bastione" būriavosi jaunimas - čia vyko Kalėdinis jaunimo susitikimas, pamaldos.

17 val., sutemus, visi rinkosi į mūsų šviesią materialiąją tvirtovę - bažnyčią - pasisemti ne materialių dovanų. Čia laukė Biržų parapijos jaunimas ir jų vadovė kun. Sigita Švambarienė, tądien laikiusi jaunimo pamaldas. Susirenkame į vidų ir išgirdę apie biržiečių paruoštą staigmeną nekantraudami susėdame ne bažnyčios gale, o priekyje (turbūt retas atvejis Biržų Bažnyčioje :] ).

Weiterlesen...
 
Biržiečių viešnagė "Radvilos" jaunimo konferencijoje
Mittwoch, den 18. November 2009 um 05:21 Uhr
There are no translations available.

birzujaunimas5Ankstyvą lapkričio 7-osios rytą būrelis jaunuolių iš Biržų patraukė į Vilnių. Buvome pakviesti į neeilinį jaunimo draugijos "Radvila" susirinkimą ir jaunimo konferenciją. Draugija svarstė naujus savo įstatus, tad visi daug diskutavo, išsakė savo nuomonę. Daug minčių ir gyvenimiškų pavyzdžių pateikė ir susirinkimo svečiai - generalinis superintendentas kun. Rimas Mikalauskas ir kun. Raimondas Stankevičius. Nors dėl kai kurių klausimų užvirė labai aršios diskusijos, laimei, visi klausimai vis dėlto buvo išspęsti bendru susitarimu arba balsavimu.
Weiterlesen...
 
Biržus sušildė „Rudeniški gerumo spinduliai"
Mittwoch, den 04. November 2009 um 10:40 Uhr
There are no translations available.

acijai_vaiku_namamsKas yra gerumas ir bendruomeniškumas? Tekalba apie juos gyvenimo faktas: spalio 31 d., Reformacijos dieną, Biržų parduotuvėse įvyko maisto paramos akcija, skirta paremti Medeikių vaikų globos namus „Vaiko užuovėja".

Sudėtinga aprašyti, į kokį žmonių gerumo spindulių kiekį „papuolėme" mes, šią akciją organizavęs Biržų evangelikų reformatų parapijos jaunimas. Kiek teigiamų emocijų ir neįtikėtinai gražių įspūdžių patyrėme. Vėliau dar išgirdome vieni iš kitų, susitikę po renginio, juk dirbome skirtingose parduotuvėse. Nepailsdami, nuo ankstyvo ryto iki kiek po pietų, aiškinome, kodėl ir kam reikia aukoti. Nuovargis neištrynė šypsenų iš mūsų veidų, nes akcijos rezultatai pranoko visus mūsų lūkesčius. Medeikių vaikų globos namų darbuotojai ir mažieji auklėtiniai jau džiaugiasi akcijos vaisiais -  žmonių parodytu dėmesiu ir rūpesčiu, pagalba sudėtingoje situacijoje...

Weiterlesen...
 
<< Start < Zurück 1 2 3 4 5 6 7 8 Weiter > Ende >>

Seite 5 von 8